Dotaz

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od LaPiZza »

Jasně... Jsi tam čekal jak magor a jen co jsem udělal par kroku od dveri tak hned guards ty machre... Když jsem log Vampa pač jsi byl pro mě sedy a chtěl jsem ti udělat to samý tak si drhal .. tak mi tu nic nevykladej prudis porád minulý viken ještě s ostatníma porád nahanení před nasim GH.. Dej nám už konecne pokoj.. Nech nás bejt... A vyhrožovat mě Herkovi nebo ostatním mě už taky nebaví poslouchat...
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Re: Dotaz

Příspěvek od Faragas »

me se fakt libi jak tento typek umi udelat z praseciny co udelal vlastne dobry skutek a otocit to vlastne ve svuj prospech ze wr vlastne breci breci breci ale ty si to prase prase prase

a co treba minule kdyz si postavou co mela sedou karmu hrac nesl do domku prachy na drazbu a tys ho hnedka zazdil a vyjel ? si proste velke chro chro chro a jeste jsi na to pysny.............. proste mas vazne pokrivene uvazovani i mysl a misto hrani uo by ses mel lecit u psychyatra, at napises cokoliv nezmeni to ze jsi vylizany magor co pro mamon podrizne krk i svoji mame
Naposledy upravil(a) Faragas dne 03 črc 2015 18:39, celkem upraveno 1 x.
Azealia
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 18 dub 2015 11:38

Re: Dotaz

Příspěvek od Azealia »

Faragas píše:me se fakt libi jak tento typek umi udelat z praseciny co udelal vlastne dobry skutek a otocit to vlastne ve svuj prospech ze wr vlastne breci breci breci ale ty si to prase prase prase
jdi si o tom promluvit s brachou a dejte pokoj vy mě
Azealia
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 18 dub 2015 11:38

Re: Dotaz

Příspěvek od Azealia »

LaPiZza píše:Jasně... Jsi tam čekal jak magor a jen co jsem udělal par kroku od dveri tak hned guards ty machre... Když jsem log Vampa pač jsi byl pro mě sedy a chtěl jsem ti udělat to samý tak si drhal .. tak mi tu nic nevykladej prudis porád minulý viken ještě s ostatníma porád nahanení před nasim GH.. Dej nám už konecne pokoj.. Nech nás bejt... A vyhrožovat mě Herkovi nebo ostatním mě už taky nebaví poslouchat...
nikdo nevyhrožuje proč lžeš? proč si vymýšliš? no vidíš a kdyby jsi udělal to samé ty mě tak už na foru nic nepíšeš to je moc todle fakt. :)
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Re: Dotaz

Příspěvek od Faragas »

tim spamem chces docilit presunuti do pokecu ? aby se nahodou neresilo jaky si zasrany cune ?¨

nebo aby se nahodou nechtelo gmku prokousavat nekolika strankama ? jsi vychytrali mocinky moc
Naposledy upravil(a) Faragas dne 03 črc 2015 18:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od LaPiZza »

Je mi Tě líto Davídku. Opravdu moc líto
Azealia
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 18 dub 2015 11:38

Re: Dotaz

Příspěvek od Azealia »

Faragas píše:tim spamem chces docilit presunuti do pokecu ? aby se nahodou neresilo jaky si zasrany cune ?
o co ti vlastně jde? a proč mě nadáváš sprostě? máš nervy? kvůli toho že me bouchl jeden z tvých posledních členů v guilde a guardl jsem ho ? o co ti jde? dáš mě pokoj?
Azealia
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 18 dub 2015 11:38

Re: Dotaz

Příspěvek od Azealia »

to že neustále urážite vy mě to je v pořádku že ano? nemyslíte že je to směrem od vaší guildy WR sobecké? nechcete mě dát pokoj a přestat neustále prudit? proč to děláte? kdyby jste to nedělali tak nemusim napsat guards nebo se snad pletu?
Azealia
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 18 dub 2015 11:38

Re: Dotaz

Příspěvek od Azealia »

LaPiZza píše:Je mi Tě líto Davídku. Opravdu moc líto
Bjuty poděkuj Herce vše zavinil on
Azealia
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 18 dub 2015 11:38

Re: Dotaz

Příspěvek od Azealia »

Bjuty napiš mě icq vratím ti věci.
Azealia
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 18 dub 2015 11:38

Re: Dotaz

Příspěvek od Azealia »

Azealia píše:Bjuty napiš mě icq vratím ti věci.
uz jste me přestali bavit moudřejší ustoupí i když dobře víš že nic proti prohřeškům sem neudělal tak to aspoň přiznej a omluv se za HErku a věci ti dám.
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Re: Dotaz

Příspěvek od Faragas »

zaco bych se ti presne mel omlouvat ty kriple ? za to zej si z guild her dostal mamonek nebo za co presne prober se uz konecne
Azealia
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 18 dub 2015 11:38

Re: Dotaz

Příspěvek od Azealia »

Faragas píše:zaco bych se ti presne mel omlouvat ty kriple ? za to zej si z guild her dostal mamonek nebo za co presne prober se uz konecne
s tebou se nikdo nebaví můžes se uklidnit? pořád nadaváš sklidni hormon!!
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od Sir Artuhr »

Nechcete si treba dopisovat ? Jsem slysel, ze deti z druheho stupne zakladni skoly a chovanci ustavu maji za polovic znamky. Do jedne skupiny jiste patrite.
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Dotaz

Příspěvek od Scorp -K- »

To sa fakt mal kto stretnut na jednom mieste... Spoteny Herka, Swoodinka, ktory ani sam nevie, kto je, Beautiful (mimochodom to s tym Bengom je pravda, ze predaval za real, viz Non kacer), Pharky (lebo ten musi byt vsade, kde sa nieco deje), a Al Capone.
Chlapci mam taky pocit, ze vy keby sa stretnete na pive, tak by ste si dobre sadli :clap:
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od Ilyoaiud »

Scorp -K- píše:To sa fakt mal kto stretnut na jednom mieste... Spoteny Herka, Swoodinka, ktory ani sam nevie, kto je, Beautiful (mimochodom to s tym Bengom je pravda, ze predaval za real, viz Non kacer), Pharky (lebo ten musi byt vsade, kde sa nieco deje), a Al Capone.
Chlapci mam taky pocit, ze vy keby sa stretnete na pive, tak by ste si dobre sadli :clap:
Jo, mužeš to zorganizovat, ty by jsi tam byl jako zlatý hřeb večera. A už na tu svoji demenci ber nějaky prážky prosím :unibrow:
Uživatelský avatar
LaPiZza
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 207
Registrován: 26 zář 2014 23:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od LaPiZza »

Jojo Škorpe.. Skoč mi do trenek a oběhni mi gumu pls .... Jsi to nejchytřejší stvoření na DP..
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Dotaz

Příspěvek od Scorp -K- »

Aj to, ze sa tu budete nadalej hadat jak deti v skolke o tom, kto je vacsi vyplach zaludku, je tiez moznost. Carry on.
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Odpovědět