Dotaz na Qvida

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Ilyoaiud »

Zola píše: Omluv se
Jediný blbec jsi tu ty, nauč se v první řadě číst. ( Ban na forum 1 týden, za zbytečné a nesmyslné spamy)
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Sikulka »

Ilyoaiud píše:
Zola píše: Omluv se
Jediný blbec jsi tu ty, nauč se v první řadě číst. ( Ban na forum 1 týden, za zbytečné a nesmyslné spamy)
jen si pobrec koblizku za par dni sa s tebou rozlucime
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Ilyoaiud »

Sikulka píše:koblížek
Jen si tu pobreč a přidej další stupidní komentář, který k celé záležitosti určitě patří :D

Pokuď chce někdo další psát koment tak k tématu :D Opravdu se bavím nad tím, jací lidi postujou na dp forum, ikdyž taková vetšině je i v realném životě, plete se do situací o kterých nic neví a do kterým jim nic není.

Zamyslete se nad tím, než vložíte komentář :oP

Abych připomenul a udělal nějaké resume, dotaz je na Qvida, který podle mého názoru celou situaci špatně zhodnotil neortodoxním trestem, a nebyl jeho prvním.

- 2/3 měsíce zpět za modrou postavu, zabijí hrače v cove tak aby nedostal na tu postavu kill (prudí hrače, který je modrý) on je criminal, zabiju ho, trest dostanu já.
-když jsem napsal page na order já, ještě tak před 1/2 měsícema, nevím zda on, ale někdo z GM Teamu mi řekl, že teď takové banality řešit nebude, vzal jsem to na vědomí, a vetšině lidi, jsem oznamil to, že se GM nejspíše nebudou zaobírat frakcí, tak ať dělají to, co jim jest děláno
-order opakovaně dávalo rk,hk i zabíjeli modré hrače v delucii (Page byla napsaná), když se tahle menšina sešla včetně mě, kde jsem já jediný zastupoval chaos, tak GM celou situaci vyhodnotilo tak, že to bylo pletení do frakčních bojů. ale že předtím zabili, a některé hrače pokusili zabít, a že tihle v prohřešcích ocenění hrači je zabili bez killu, už nikoho nezajímalo
-order když umřeli blokovali duchy (page) nikdo neřešil
-momentální situace, kvůli které byl topic založen, zní otázkou. Zda by neměl být verdikt změněn, když se ví celý příběh. HK proběhlo na obou stranách. Buď zmírnění trestu, nebo trest na obou dvou stranách. (HK = kick na 3 měsíce se mi zdá absurdní)

Předem upozorňuji na to, že už nehodlám reagovat na komentáře některých lidi, kteří o celé situaci ví kulové + neznají dění v pvp světě.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Zola »

Bla bla , dukaz furt žádnej.Pvp dění je furt to samé , špína a hnus.Jde o to že jsi obvinil qvída z toho že někomu nadržuje , tak to dokaž.Nebo snad vyhlásíš odměnu za dukaz jako prezident a nepřiznáš si svojí chybu?Argumenty furt žádný , jen kopeš kolem sebe jako malej smrad kterému někdo sebral lízátko.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Ilyoaiud »

Zola píše:Bla bla , dukaz furt žádnej.Pvp dění je furt to samé , špína a hnus.Jde o to že jsi obvinil qvída z toho že někomu nadržuje , tak to dokaž.Nebo snad vyhlásíš odměnu za dukaz jako prezident a nepřiznáš si svojí chybu?Argumenty furt žádný , jen kopeš kolem sebe jako malej smrad kterému někdo sebral lízátko.
Človeče jakej důkaz? Co chceš za důkaz? Důkaz je snad to, že jsem potrestaný já ? Stačí se podívat do logu, tam se zjistí, kdo koho zgardoval, stačí se podívat do prohrešku, a je hned jasné, kdo koho trestá, co chceš za důkaz screen? Který jsem postoval ? Nebo co bys chtěl za důkaz myslíš, že mám přisutp k logu abych ti ho tu vyňal ?

Od toho tu jsou GM, aby řešili takové věci, aby na to přišli, ne já! Nemám na to ani pravomoc, svoji verzi jsem řekl ( to je důkaz ) teď ho stačí potvrdit jen v logu.

Pokuď ti je to málo jako důkaz, tak jaktože konstatovaná jedna verze jednoho člověka stačila na to, aby potrestal jen mě, když to podle tebe není důkaz, opravdu asi většina lidí nepřemýšlí pořádně... Hold s blbcem jako ty se člověk nedomluví, snad to takhle pochopíš lépe :!:

Zolo, a tobě jim podobní, máte malé mozky, že to nechápete? Odpovím za Vás ano máte, a čti pozorně! Rozmysli se, dřív než něco postneš! 8)
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Erik Nighelt »

mám rád, když xkrát smazaní a zabanovaní poučují ostatní o prohřešcích a chování na shardu 8)
doufám, že tento topik neumře, bavte mě :paranoid:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Sir Artuhr »

Jako bude to vostrej trest. Wizzy to dokonce nevydrzel a zalozil si novej ucet na foru. No nechtel bych byt tim potrestanym. To bude demonicky krutoprisnej trest na hranici lidskeho chapani.
Noncompet Ismentis
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 10 úno 2014 17:40

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Noncompet Ismentis »

třikrát sláva, třikrá hurá.

jsi pvp blbeček.
Trinity
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 71
Registrován: 16 čer 2010 15:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Trinity »

Možná by ses měl nad sebou zamyslet... Ty jsi vážně svatoušek, který si nezaslouží takovej banální trest? Třeba to máš za celkové shrnutí všech prudících a pvp chvilek, které si vyvolal ty... a že jich bylo. PvP nehraju a přesto jsem tvoje "vystoupení" viděla několikrát na vlastní oči. Tvoje chování je vážně úsměvné a řešit situaci, kde obviníš Gmko z nadržování na foru ještě víc...
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Sikulka »

Ilyoaiud píše:
Sikulka píše:koblížek
Jen si tu pobreč a přidej další stupidní komentář, který k celé záležitosti určitě patří :D
no jediny kto tu breci a kope okolo seba si ty
Ilyoaiud píše:
Sikulka píše:koblížek
Zamyslete se nad tím, než vložíte komentář :oP
no toto si napisal krasne len sam sa tym neriadis
Uživatelský avatar
ALL
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 13 dub 2011 20:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od ALL »

Ľudia začnite chodiť viac von medzi ludi a na UO sa pridite odreagovať, potom by sa tu neriešilo to co sa tu rieši...
Beatka
Kasper
Kragon
Apia
Dianna
Themes
Black Berry
Fosco Alma
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Pheme »

ALL píše:Ľudia začnite chodiť viac von medzi ludi a na UO sa pridite odreagovať, potom by sa tu neriešilo to co sa tu rieši...
Pokud to neni vase odreagovani typu "kaslu na pravidla, ostatni hraci(blbecci) jsou jen k tomu, abych mel koho nastvat"
Nycte
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 303
Registrován: 19 lis 2006 12:02

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Nycte »

Pheme píše:Pokud to neni vase odreagovani typu "kaslu na pravidla, ostatni hraci(blbecci) jsou jen k tomu, abych mel koho nastvat"
Sam by som to lepsie nenapisal !
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Pheme »

Nycte píše:
Pheme píše:Pokud to neni vase odreagovani typu "kaslu na pravidla, ostatni hraci(blbecci) jsou jen k tomu, abych mel koho nastvat"
Sam by som to lepsie nenapisal !
Píšem page !!!
Uživatelský avatar
ALL
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 13 dub 2011 20:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od ALL »

Pheme píše:
ALL píše:Ľudia začnite chodiť viac von medzi ludi a na UO sa pridite odreagovať, potom by sa tu neriešilo to co sa tu rieši...
Pokud to neni vase odreagovani typu "kaslu na pravidla, ostatni hraci(blbecci) jsou jen k tomu, abych mel koho nastvat"
Ty mi vykáš ?
Beatka
Kasper
Kragon
Apia
Dianna
Themes
Black Berry
Fosco Alma
Bakly
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 46
Registrován: 23 říj 2015 12:18

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Bakly »

jak to dopadlo?
Uživatelský avatar
Mrakoplas
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 699
Registrován: 08 zář 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Mrakoplas »

Sir Artuhr píše:Jako bude to vostrej trest. Wizzy to dokonce nevydrzel a zalozil si novej ucet na foru. No nechtel bych byt tim potrestanym. To bude demonicky krutoprisnej trest na hranici lidskeho chapani.
To mazani uctu trva sakra dlouho. Uz tak 6 let, ne?
Omlouvam se za svuj dobry humor...

Pod vlivem Mamonstva
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Waringull »

Vaše starosti bych chtěl mít :D
STOP SUPPORTU!
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Prafotr Morava »

Raynor píše:Support na DP ? Nevěřím !
Důkaz!
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Odpovědět