Dotaz na Qvida

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Thief »

Alle a ti dva kteří přemýšlí jsou kdo?
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Scorp -K- »

Bude aj tento rok facebook update o nevybranych pokladoch, nech ma to donuti lognut aspon raz cez leto? :D Sorry za off prispevok, nechcel som vytvarat novy topic.
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Sir Artuhr »

Ja posledni dobou treba hodne premyslim. Akorat teda nevim jestli to bude na tak vysokou uroven vztahu na DP stacit:((
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

ja som sa za """""zivot""""" naucil o pvp tolko, ze nikdy nie je problem v tom aky toxicky hraci alebo ake prasata hraju... vzdy je problem v systeme hry/pvpcka... ale viem ze system pvp sa tu prekopavat nebude, tak ako som pisal davnejsie nejdem za nic lobovat...

ak chcete troska ozivit pvp, robte kazdu nedelu o 19-20 hod pvp turnaj only prskov, za kazde miesto hodnotne itemy a na konci mesiaca po 4 turnajoch sa rozdaju rare "medaile" najlepsim a nejaky ten set na skladacku... samozrejme aj kazdemu ucastnikovi pvp dat do vrecka aspon nejake prachy... (na E to funguje tak, ze aj ked hrate areny a prehrate 0:40 zapasov, mate sancu na drop najcennejsieho itemu, a to pvp v arenach celkom zije...)
chcelo by to tu tie pravidelne turnaje s rozdavanim medaili a itemov/gp... mne osobne vobec nejde o ziadny mamon, len o to pvp ktore tu je jednoznacne najlepsie...

v pripade zaujmu napisem par jednoduchych veci co maju turnaje obsahovat a hodnotiaci system.

(viem ze som ako 5000x obohrata platna :roll: ked ale proste na ultimacke pvp sa nic nechyta :/ )
edit: ak by slo tuto nedelu 16 hracov na pvp turnaj (16 aby pekne vysla struktura) tak by som zasponzoroval ucastnikov vlastnym mamonom co mam... mozte sa hlasit :P
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Jamie »

ALL píše:ja by som navrhoval spraviť frakcie ako kedysi, 1 chaos jeden order. Dosadiť tam leadrov, ktorý aspoň trošku premýšľajú a vedia sa správať a nech si oni sami naberajú hráčov podľa toho ako sa správajú, nie podľa toho ako dobre hrajú.
Ono problém není v počtu frakcí nebo počtu lidí problém je že PVP ať je jakékoliv sebou vždycky přitahuje emoce vesměs ty negativní. Za mě osobně by bylo řešení stanovit nějaké čistě pvp GMko (s tim nb levem pravomocí myslím že pracovní název je pro to The Second). A to by se o tyhle záležistosti staralo. Problém je v tom že neznám jediného jedince co by to šel se zdravím rozumem dělat a šel by krotit tuhle zvěř a zároveň do toho pak měl ještě chuť pořádat nějaké pvp qvesty a podobně.
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Ilyoaiud »

Myslím, že je to jedno, jak tu bylo už jednou zmiňované, nejde o lidi, jde o pvp, které přínaší negativni připomínky, nejvetší problem je v jednaní GM Qvida, jeho jednaní je neortodoxní, a nejspíše nejedná podle pravidel. Když vezmeme v potaz poslední jeho úkon, tak v logu je zcela jasné, že mě ordeři zabili a po té mi dali přes "Guards" hk, psal jsem nějakou PAGE? Ne... Relogl jsem na maga počkal na kamarada (asi 10min) a poté jsme je sundali 2v3, ano dal jsem hk taktéž přes "Guards", a pouze já jsem dostal trest a to na 3 měsíce, a není to první nerefové jednaní ze strany Qvida vůči chaosi. Naopak aby měli GM méne práce jsem jako leader, řekl hračum, at nepíšou page, že tohle je pro gm zbytečné řešit, naopak Ordeři, kteří když umřeli nebo dostali hk psali Page. Stačí se podívat do prohřešků a uvidíme, kdy jaký order dostal trest, neříkám, že chovaní chaosu bylo podle kodexu/pravidel, ale když se ordeři a chaosu chovali na stejné báze (všichni), tak se tohle chovaní stalo nepsaným pravidlem. Ještě aby ne když do frakce, se přidali hrači kteří hrali PK, z toho plynulo, že PvP bude bohužel obsahovat všechno. (HK,Fully)

Objektivní člověk, což by mělo být GM, by buď mělo potrestat všechny, a nebo nikoho, ať si říká kdo chce, co chce... Mohlo zrušit frakci na měsíc, nebo na dva, a připomenout pravidla, ale tím, že mě kikne za HK na tři měsíce, a ještě za to, co mě někdo udělá před 10 minuta a pokud se díval do logu, tak jeho řešení je velice absurdní. Nic méně na jeho byť chabou ale přesto obhajobu můžu říct jen to, že i já jsem měl napsat page, a neřešit znamým přislovým: oko za oko, zub za zub.
Naposledy upravil(a) Ilyoaiud dne 19 čer 2015 11:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Shadowsong »

je to smutne, ale nemal si sa hrat na slachetneho ale mal si si zapisat id a cas riesit to. nikdy sa nemozes spoliehat na to, ze tvoj nepriatel bude rovnako velkorysy.
a leadri by tu boli prave na to, aby sa gm qvido nemusel v ramci zrychleneho trestnopravneho konania riadit tym co mu hocikto povie. hocikto by otravoval najprv leadrov kt by ptm nasledne davali podnety na tresty gm...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Scorp -K- »

Ilyoaiud píše:Beee, dostal som zakaz pvp. Bee ja som ten najslusnejsi. Bee preco ma potrestali. Bee nespravodlive GMka. Beee co mam teraz robit. Bee bez pvp na dp nema moj zivot zmysel. Bee Oko za oko. Beeee Gm mozu aj za to, ze neviem pravopis. Bee. BabyRage :x :cry:
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Tuzemack
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 172
Registrován: 28 lis 2012 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Tuzemack »

Bee pls fotku pokladu na FB. Bee třeba logne Bimbo a pudem konečně deceit bee :(.
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Scorp -K- »

Bee nemam co nove napisat, pisem stale to iste, co x rokov dozadu. Bee
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Uživatelský avatar
ALL
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 13 dub 2011 20:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od ALL »

Qvido píše:Alle a ti dva kteří přemýšlí jsou kdo?
nemám právo o tom rozhodovať, ale myslím si, žeby stačilo len sem tam sa pozrieť kto vôbec hrá a ako.
Beatka
Kasper
Kragon
Apia
Dianna
Themes
Black Berry
Fosco Alma
Ocroc
Dark Paradise GM
Příspěvky: 11
Registrován: 20 čer 2015 13:14

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Ocroc »

Ilyoaiud píše:Mužeš laskavě vysvětlit tvoje rozhodnutí ? ?

LASKAVĚ SE SAKRA PODÍVEJ KDO KOMU DAL HK PŘES GUARDS, A KDO KOMU HK PŘES GUARDS VRACEL, LASKAVĚ DŘÍV NEŽ ZAČNEŠ ŘEŠIT PAGE, SE PODÍVEJ DO TOHO LOGU ! OD TOHO TAM TEN LOG JE, ABYS TO DOHLEDAL A NEDÍVAL SE POUZE NA TO, CO TI KDO NAKECÁ.

Chápu, že když tě zná někdo real, nebo ste znamí, tak ta protekce tam je ale laskavě, trochu spravedlnosti, opět je to tu, order si postežuje, a GM Qvido potrestá jen jednu stranu, jestli i ten zbytek lidí chceš odradit tímhle chovaní prosím, myslím, že ti ordeři kteří hrajou, hrajou převážně kvůli pvp, a že si někdo stežuje když to sám udělal, to je opravdu absurdní, a ani nevím jak se k tomu postavit, cítím křivdu....
Poprosím o důkazy ohledně supportu ze strany GM Qvida. Máš na to týden.
Ilyoaiud píše:Nic méně na jeho byť chabou ale přesto obhajobu můžu říct jen to, že i já jsem měl napsat page, a neřešit znamým přislovým: oko za oko, zub za zub.
Ano, přesně takto jsi měl postupovat.
Uživatelský avatar
ALL
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 13 dub 2011 20:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od ALL »

ak má tu niekto dokola plakať a má sa to dokola riešiť kvôli smiešnemu HK, RK tak to proste zakážte a kto to nebude rešpektovať bude potrestaný. That´s it ! súhlasím s tým leadrom všetkých frakcií, nemusíme všetci otravovať GM, ktoré majú aj niečo iné na práci ako len riešiť frakciu. Proste bude problém hráč frakcií napíše svojmu GM a ten to posunie leadrovi a ak to leader uzná za vhodné posunie to GM ktoré to bude riešiť. Alebo každý hráč bude mať právo napísať leadrovi a riešiť to s ním ak jeho GM guildy nemá záujem sa starať o takéto problémy. No ale stále padá otázka kto by to bol. Mne je to totálne jedno hlavne prosím nech to je niekto kto je tu aspoň raz denne. ďakujem
Beatka
Kasper
Kragon
Apia
Dianna
Themes
Black Berry
Fosco Alma
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Ilyoaiud »

Ocroc píše:[ Prosím.
Myslím, že teď je to zbytečné, a ani nevím či bych to já mohl nějak dohledat, je tu pár věci kdy jsem se dostal do konfliktu, jestli chceš nějaké důkazy, stačí se podívat na poslední prohřešek, kde GM Qvido nepostupuje podle pravidel, pokuď si přečetl log viděl by, kdo koho zguardoval prvního, dále neadekvatní trest za hk..

To pro začátek stačí, ale mě už je to šumák, stejně teď hraju sporadicky, pač vetšina pvp hráču, co hrála, už nehraje viz trest.
Noncompet Ismentis
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 10 úno 2014 17:40

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Noncompet Ismentis »

ja bych ty pvp zakazala!
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Wallace »

po smrti kop helproom a nikdo te nesprasi, pokus se resnes 10x a 10x si behas pro telo tak to rk muzes mit i 100x:)
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Shadowsong »

Wallace píše:po smrti kop helproom a nikdo te nesprasi, pokus se resnes 10x a 10x si behas pro telo tak to rk muzes mit i 100x:)
Oni sa bavia o hk, nie rk. Nemas chlastat pred postovanim =p
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Wallace »

tj to sami, umres- musis pocitat stim ze prijdes o vse, nemyslim frakci, ale jiny:-) ale je hodne o emocich nic vic:p
Raynor
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 668
Registrován: 28 zář 2006 14:52
Bydliště: jak se to hodi
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Raynor »

Support na DP ? Nevěřím !
Správce charity válečníků
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Zola »

Ilyoaiud píše:
Ocroc píše:[ Prosím.
Myslím, že teď je to zbytečné, a ani nevím či bych to já mohl nějak dohledat, je tu pár věci kdy jsem se dostal do konfliktu, jestli chceš nějaké důkazy, stačí se podívat na poslední prohřešek, kde GM Qvido nepostupuje podle pravidel, pokuď si přečetl log viděl by, kdo koho zguardoval prvního, dále neadekvatní trest za hk..

To pro začátek stačí, ale mě už je to šumák, stejně teď hraju sporadicky, pač vetšina pvp hráču, co hrála, už nehraje viz trest.
Hele už máš jenom 5 dní a furt nic.Kdyby ses omluvil a napsal že jsi blbec tak to třeba ještě dopadne dobře.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Odpovědět