afk kontrola / názor

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: afk kontrola / názor

Příspěvek od Nagamma »

Erik Nighelt píše:nový gm tak to lítá?
ono je to zase přejde.. :p
nene, tak to není.
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: afk kontrola / názor

Příspěvek od Erik Nighelt »

Nagamma píše:
Erik Nighelt píše:nový gm tak to lítá?
ono je to zase přejde.. :p
nene, tak to není.
tak nic.. a já že by se něco mohlo dít
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: afk kontrola / názor

Příspěvek od Anger »

Jeste ze uz uo obecne nehraju. :)

Na veci okolo afk a celkove stavu uo na dp jsem upozornoval uz leta zpatky, neco se povedlo neco se povedlo o hodne mene.

Dneska Afk je naprosta zbytecnost , puvodne to bylo nejvic potlacovane hlavne kvuli lagum kdyz tady bylo 350 lidi + a ja ty lagy zazil to byla fakt hruza.

Dneska to absolutne posrada smysl.

Navrhoval jsem vyssi hodnotu zakladnich skillu.To aby skillpointy davali i hlavni herni schopnosti(splneno).

Dalsi vec byla zjednoduseni instalace a celkove vic user friendly , to je jednotny system maker atd.+ instalator.

Ja si myslim ze hra tohoto konceptu neni ztracena rozhodne ne ale musi se zmenit forma.Moderni formu bych si predstavoval jako webovku nebo velmi jednoduchou instalace.Isometricke videni sveta je naprosto dostacujici a staci jen trosku vyhladit grafiku a trosku zmodernizovat kabat obecne ale to uz je na vyvojarich vetsich nebo mensich firem jestli v tom uvidi potencial.

Jediny podobny hardcore system dneska vidim v Moral online ale ja se priznam ze bych radsi isometricky pohled nez first person.

Az se podobna hra vyskytne tak mi reknete dik :)
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: afk kontrola / názor

Příspěvek od erunno »

Já něják nechápu proč tu furt každej upozorňuje na to že se to dělalo kuli lagům když hrálo 350lidí..
AFK tu bylo, je a doufám že i nadále bude. Je to aspekt hry zde na DP, chcete zrušit AFK kontroly? Na co? Je to prudící? FAJN zrušte si AFK kontroly ale zrušte i PVP to taky prudí hráče. Zejména pak ty kteří o PVP nestojí... Nestojíte o AFK kontroly? Váš problém buď se naučte nebýt afk nebo se tomu přizpůsobte.. Stejně tak jako hráči kteří nestojí o PVP se ho musí naučit nebo přizpůsobit tomu že je někdo do PVP může nutit.

Přijde mi že každej kdo chce zrušit AFK kontroly chce pouze získávat něco za nic.. tudíž nechce věnovat svůj čas aby z toho něco měl, ale chce to mít zdarma.
Tuzemack
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 172
Registrován: 28 lis 2012 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: afk kontrola / názor

Příspěvek od Tuzemack »

Ty wole to sou moudra :D
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: afk kontrola / názor

Příspěvek od Strigwyr »

Erunno ty stale nie si v poriadku.
PvPcku sa da vyhnut (velmi lahucko), AFK kontrole nie tak tu nesplietaj blbosti.
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: afk kontrola / názor

Příspěvek od Bizon »

erunno píše:Já něják nechápu proč tu furt každej upozorňuje na to že se to dělalo kuli lagům když hrálo 350lidí..
AFK tu bylo, je a doufám že i nadále bude. Je to aspekt hry zde na DP, chcete zrušit AFK kontroly? Na co? Je to prudící? FAJN zrušte si AFK kontroly ale zrušte i PVP to taky prudí hráče. Zejména pak ty kteří o PVP nestojí... Nestojíte o AFK kontroly? Váš problém buď se naučte nebýt afk nebo se tomu přizpůsobte.. Stejně tak jako hráči kteří nestojí o PVP se ho musí naučit nebo přizpůsobit tomu že je někdo do PVP může nutit.

Přijde mi že každej kdo chce zrušit AFK kontroly chce pouze získávat něco za nic.. tudíž nechce věnovat svůj čas aby z toho něco měl, ale chce to mít zdarma.
Souhlas. :)
Strigwyr píše: PvPcku sa da vyhnut (velmi lahucko).
Jak se dá vyhnout PvP "velmi lahucko"? Třeba mě se to s craftem v dolu zatím nikdy nepovedlo ( a nebyl jsem AFK ). Nechám si poradit. A nepiš mi tady, že si mám zajistit hlídání všech světovejch stran, u sebe mít v hidu nejakého blue PvPera, trackovat po každém zaboření kropáče do země, atd. Teda vlastně dá se tomu "lahucko vyhnout" = nehrát to. Ale to jsi jistě nemyslel.
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: afk kontrola / názor

Příspěvek od Anger »

Da se taky vyhnout afk a pvp kdyz odejdes ze serveru tak jako ja.Po pravde nestve me to ale mam na to dobry vzpominky.Byl to dobre zabity cas :)
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: afk kontrola / názor

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Anger píše:.....Byl to dobre zabity cas :)
Tak tak, ty hodiny prokrafaný při sparingu....
Odpovědět