DP na Facebooku ? viz novinky

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Uživatelský avatar
Doom Face
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 kvě 2012 20:18

DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Doom Face »

zámer by ma celkom zaujmal, má to služiť k tomu aby tu hralo asi viac ludí či sa platiem ? :clap:
dej mi pistol a dopadne to tak jako kdyz das wizzymu spellbook :(
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

A me by zaujmal zamer tveho topiku a postu? Ma to nejaky smysl nebo jsi se jenom tak nudil. i kdyby ty fcb stranky mely slouzit k prodeji seminek kokosovych palem, tak je to snad uplne jedno. A pokud by jsi precetl pozorne informace o tech fcb strankach, tak hloupe by jsi se potom neptal. Zkus je napred prostudovat.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Zola »

Já teda nevím ale žádné podrobné informace sem tam nenašel , možná je to kuli tomu že jsem poprvé na xcicht booku ale to je fuk.Dobrej nápad na nalákání lidí a hlavně super reklama když na ten fc book jde i blbec jako já.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Tommy »

Ja jsem dal libi se mi. Chapu to jako reklamu a taky, ze uz ted je tam vic jak 80 lidi, a tady na foru jich je 10.... hold uz je jina doba.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Doom Face
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 kvě 2012 20:18

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Doom Face »

Sir Artuhr píše:A me by zaujmal zamer tveho topiku a postu? Ma to nejaky smysl nebo jsi se jenom tak nudil. i kdyby ty fcb stranky mely slouzit k prodeji seminek kokosovych palem, tak je to snad uplne jedno. A pokud by jsi precetl pozorne informace o tech fcb strankach, tak hloupe by jsi se potom neptal. Zkus je napred prostudovat.
iba ma zaujmal dovod nič iné som v tom nehladal , opýtal som sa slušne , ak ti to vadí ospravedlňujem sa :paranoid:
dej mi pistol a dopadne to tak jako kdyz das wizzymu spellbook :(
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Strigwyr »

Fb nalaka tolko ludi sem ze to tu bude zas lagovat ako v 2008 az sa prehreje ta diabolska masina celeron na ktorej sfera bezi :)

Odoslane z faxu mojej babicky.
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

Doom Face píše:
Sir Artuhr píše:A me by zaujmal zamer tveho topiku a postu? Ma to nejaky smysl nebo jsi se jenom tak nudil. i kdyby ty fcb stranky mely slouzit k prodeji seminek kokosovych palem, tak je to snad uplne jedno. A pokud by jsi precetl pozorne informace o tech fcb strankach, tak hloupe by jsi se potom neptal. Zkus je napred prostudovat.
iba ma zaujmal dovod nič iné som v tom nehladal , opýtal som sa slušne , ak ti to vadí ospravedlňujem sa :paranoid:
Ne nevadi, ale tak na co jineho by takova stranka byla nez k reklame a nalakani lidi. Nehlede na to ze dneska kdy muze mit fcb stranku Dada Patrasova, tak nevim proc by ji nemohlo mit DP:pp Oboji je legenda, ale oboji uz mele z posledniho:)
Strigwyr píše:Fb nalaka tolko ludi sem ze to tu bude zas lagovat ako v 2008 az sa prehreje ta diabolska masina celeron na ktorej sfera bezi :)

Odoslane z faxu mojej babicky.
Muzes koupit lepsi stroj pro server. A ano vime ze uz nehrajes, ze jsi dospelej kluk a vsem nam to musis tady na foru dokazat. Ovsem musim ti rict jednu zpravu. Nejsi ani vtipnej ani zabavnej, ale porad stejne hloupej a nudnej a nikoho tve vylevy uz nezajimaji. Tak prosim neztracej v budoucnu cas ani hranim na DP ani psanim na foru a roztoc vsechny ty super real cuby u vas na Petrzalce a dokaz nam Ako to mas v pici na lehatku. Moc dekujeme:pp
Tuzemack
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 172
Registrován: 28 lis 2012 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Tuzemack »

Poď Horko zase hrát, pober zase nějaký nbíky a udělej další velkej comeback. Ty to spasíš :(
Depka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 101
Registrován: 18 zář 2011 14:24
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Depka »

Posles jim svoje peclive sepsane rady "How to be top" a budete to zas ownit ;p
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Shadowsong »

Sir Artuhr píše: Muzes koupit lepsi stroj pro server. A ano vime ze uz nehrajes, ze jsi dospelej kluk a vsem nam to musis tady na foru dokazat. Ovsem musim ti rict jednu zpravu. Nejsi ani vtipnej ani zabavnej, ale porad stejne hloupej a nudnej a nikoho tve vylevy uz nezajimaji. Tak prosim neztracej v budoucnu cas ani hranim na DP ani psanim na foru a roztoc vsechny ty super real cuby u vas na Petrzalce a dokaz nam Ako to mas v pici na lehatku. Moc dekujeme:pp
nahodou vtipny a zabavny tentokrat je. nudne je tvoje silene navazanie sa do neho. tiez si spominam ako podobnym sposobom kopa ludi posielal do hajan teba a aj tak tu stale smrdis tiez... :p a koli tomu ze 24/7 stojis afk na trhu niesi o nic aktivnejsi hrac, ty pan dospely
bonus pokladky, super napad, len by som chcel vediet preco zrovna fb, ked mame stranky a novinky...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Strigwyr »

Tuzemack píše:Poď Horko zase hrát, pober zase nějaký nbíky a udělej další velkej comeback. Ty to spasíš :(
kamo vasa guilda bola jediny dovod preco som posledne roky hral :)

boli ste naozaj super konkurenti a vdaka vam aj ked to bolo pvp o nervy som si zahral kvalitne tak ako som chcel a ani mi nevadilo ze som od vas dostal fulla :)

vratil by som sa aj zahral pvp ako kedysi aj by som nejaku skupinu zvolal, ale bohuzial ked som "koncil" pred pol rokom tak 2 hodiny stat v cove a nemat ziadne pvp tak som si povedal ze je cas skoncit :)

Momentalne hram lolko kde patrim medzi 0,2% najlepsich hracov :) (diamond1 31 pts keby sa dakto vyznal) tak lolko idem skusit mozno aj na kompetitivnej urovni pokial sa podari :)

tak vam zvysnym tu prajem vela stastia (uprimne) a ked nalognem rozdam veci kazdemu s kym som si zahral dobre pvp takze aj guilde hated nieco necham :)
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Erik Nighelt »

Strigwyr píše:
Tuzemack píše:Poď Horko zase hrát, pober zase nějaký nbíky a udělej další velkej comeback. Ty to spasíš :(
kamo vasa guilda bola jediny dovod preco som posledne roky hral :)

boli ste naozaj super konkurenti a vdaka vam aj ked to bolo pvp o nervy som si zahral kvalitne tak ako som chcel a ani mi nevadilo ze som od vas dostal fulla :)

vratil by som sa aj zahral pvp ako kedysi aj by som nejaku skupinu zvolal, ale bohuzial ked som "koncil" pred pol rokom tak 2 hodiny stat v cove a nemat ziadne pvp tak som si povedal ze je cas skoncit :)

Momentalne hram lolko kde patrim medzi 0,2% najlepsich hracov :) (diamond1 31 pts keby sa dakto vyznal) tak lolko idem skusit mozno aj na kompetitivnej urovni pokial sa podari :)

tak vam zvysnym tu prajem vela stastia (uprimne) a ked nalognem rozdam veci kazdemu s kym som si zahral dobre pvp takze aj guilde hated nieco necham :)
pls pls potřebuju blood rock nohy a obyč roby, už mi dochází.. a kdyby si měl, tak i helmy, ať nám nepláčí lidi na guestbooku že mám jen nohy... nemají pak co fullit a píšou o tom všade.. :P
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Xan »

Tak mohl by zas lognout, přibylo mi pár postav, který ještě nemají na triku frag allmighty Strigwyra
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

Shadowsong píše:
Sir Artuhr píše: Muzes koupit lepsi stroj pro server. A ano vime ze uz nehrajes, ze jsi dospelej kluk a vsem nam to musis tady na foru dokazat. Ovsem musim ti rict jednu zpravu. Nejsi ani vtipnej ani zabavnej, ale porad stejne hloupej a nudnej a nikoho tve vylevy uz nezajimaji. Tak prosim neztracej v budoucnu cas ani hranim na DP ani psanim na foru a roztoc vsechny ty super real cuby u vas na Petrzalce a dokaz nam Ako to mas v pici na lehatku. Moc dekujeme:pp
nahodou vtipny a zabavny tentokrat je. nudne je tvoje silene navazanie sa do neho. tiez si spominam ako podobnym sposobom kopa ludi posielal do hajan teba a aj tak tu stale smrdis tiez... :p a koli tomu ze 24/7 stojis afk na trhu niesi o nic aktivnejsi hrac, ty pan dospely
bonus pokladky, super napad, len by som chcel vediet preco zrovna fb, ked mame stranky a novinky...
Eh nevim jestli jsi porad tak mimo, stejne jako kdyz te hated vykopli, protoze si byl nesnesitelne ufnukanej magor, ale zrejme jo :D A vtipny asi prijde jen tobe, zrejne nejake souciteni k spoluobcanovi? A nejsem si vedom kdo me poslal do hajan, ale milerad si pockam jestli mi to nejak dokazes a posles nejake posty nebo tak:p. A zrejme mas v tech lidech trosku zmatek, protoze ja stojim na trhu poslednich 7 let asi jako kdyz se tvuj "bratranec postaral o amon poklad" a uz vubec nechapu jak to souvisi s aktivnim hranim. Takze byt tebou tak se moc neozyvam...
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Jamie »

Sir Artuhr píše:
Shadowsong píše:
Sir Artuhr píše: Muzes koupit lepsi stroj pro server. A ano vime ze uz nehrajes, ze jsi dospelej kluk a vsem nam to musis tady na foru dokazat. Ovsem musim ti rict jednu zpravu. Nejsi ani vtipnej ani zabavnej, ale porad stejne hloupej a nudnej a nikoho tve vylevy uz nezajimaji. Tak prosim neztracej v budoucnu cas ani hranim na DP ani psanim na foru a roztoc vsechny ty super real cuby u vas na Petrzalce a dokaz nam Ako to mas v pici na lehatku. Moc dekujeme:pp
nahodou vtipny a zabavny tentokrat je. nudne je tvoje silene navazanie sa do neho. tiez si spominam ako podobnym sposobom kopa ludi posielal do hajan teba a aj tak tu stale smrdis tiez... :p a koli tomu ze 24/7 stojis afk na trhu niesi o nic aktivnejsi hrac, ty pan dospely
bonus pokladky, super napad, len by som chcel vediet preco zrovna fb, ked mame stranky a novinky...
Eh nevim jestli jsi porad tak mimo, stejne jako kdyz te hated vykopli, protoze si byl nesnesitelne ufnukanej magor, ale zrejme jo :D A vtipny asi prijde jen tobe, zrejne nejake souciteni k spoluobcanovi? A nejsem si vedom kdo me poslal do hajan, ale milerad si pockam jestli mi to nejak dokazes a posles nejake posty nebo tak:p. A zrejme mas v tech lidech trosku zmatek, protoze ja stojim na trhu poslednich 7 let asi jako kdyz se tvuj "bratranec postaral o amon poklad" a uz vubec nechapu jak to souvisi s aktivnim hranim. Takze byt tebou tak se moc neozyvam...
Do háje jsem tě za ty roky poslal asi 20x a kdyby jenom do háje :-)) ... takže si můžeš osvěžit paměť Artůrku. Bohužel ti rozhovory z ICQ nedokážu přeposlat, ale poslední případ byl ten kdy si mi plakal o login na Tatku Šmoulu takže tak brouku.

S láskou Petr aka Jahůdečka
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

Jamie píše: Do háje jsem tě za ty roky poslal asi 20x a kdyby jenom do háje :-)) ... takže si můžeš osvěžit paměť Artůrku. Bohužel ti rozhovory z ICQ nedokážu přeposlat, ale poslední případ byl ten kdy si mi plakal o login na Tatku Šmoulu takže tak brouku.
S láskou Petr aka Jahůdečka
Popravde vubec netusim kdo jsi a ano psal jsem nekomu o pristup na Tatku, protoze jsem ho dostal do spravy zaprve ja (a to v dobe kdy ty jsi podle dnesniho projevu chodil tak do druziny) a zadruhe heslo bylo zmeneno bez meho vedomi. (mohl jsem to klidne resit pres GM jako kradez a myslim ze bys byl bez accountu, ale ze slusnoti vuci Tatkovi a Frostovi jsem to resil pres tebe) A jestli jsi to ty, kdo mel/ma pristup a choval se jako neochotnej a arogantni blb, tak ti gratuluju ze jsi se zde verejne ukazal. Pritom slo jenom o vytazeni mych veci z truhly a mohl jsi dostat zpet skladacku a mystika na tu postavu. (to uz jsem vyresil jinak a ty veci mam) Takze ti nikdo nikde neplakal, ale slusne jsem te pozadal a jeste jsem ti chtel dat zpet link veci. (o ty veci si klidne napis, protoze ja je nevyuziju a trashovat je taky nebudu) Jinak pochybuju, ze bych s tebou nekdy mel potrebu si psat.Takze priste si zjisti jak to bylo cele a zapoj mozek, takze tak brouku.
S laskou Jakub aka Kapusta
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Vorlon »

<------------------------------3 <------------------------------3
kterej ste kterej?

já si vždycky řikal, proč v tý legendě na forku, je... true frakce gum
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

Vorlon píše:<------------------------------3 <------------------------------3
kterej ste kterej?

já si vždycky řikal, proč v tý legendě na forku, je... true frakce gum
Kde co? Okamzite ukazat
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Vorlon »

Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

nj jaky pan takovy pes:p
Odpovědět