Vampire

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Mephist »

Vzhledem k tomu, jak dobrej je stone morf u gangrela, tak bych urcite nezvysoval jeho dostupnost.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Shadowsong »

Mephist píše:Vzhledem k tomu, jak dobrej je stone morf u gangrela, tak bych urcite nezvysoval jeho dostupnost.
prepac ale preco sa tu chovas ako blbec? to ze vies toho vampa hrat aspon natolko, aby si v low a medium dungoch furt neskapinal neznamena ze ostatny nechcu chodit v stonovi aj na harv maze a automaticky toho stona morfovat aj po smrti a snad aj donekonecna... :paranoid:

zvyseny gain na imunku sa zavadzal koli zdrazeniu. ked zdrazi morf stone gargy na 20 nabiti tak sa mozme rozpravat... nehovoriac o survivalibite stone gangrela vs human.
na gangrelovi mam 16 nabiti v stonke, na tremerovi 20 nabiti v imunke. ukaz mi prosim tych velanabiti.
nikto si nikdy na dostupnost stone gargy nestazoval, okrem ludi co bez stony pomaly ani nehraju a s tou stounou lahnu aj v tk. bez urazky, ale zacnite hrat v klanovych morfoch...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Vampire

Příspěvek od Joewar »

Gangrel dostal gangrelovu kad na krv aby si zbieral krv do nej a mal z toho úžitok keďže nemôže použiť human imunku. A po tejto vete nevidím dôvod ďalej rozoberať tento návrh...
Uživatelský avatar
mgimli
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 11 bře 2007 10:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od mgimli »

Nepsal jsem to tu aby se někdo hádal ! ale aby se o tom pouvažovalo , jelikož se o tom docela dost mluví, tak jestli se to nechce zavést normálně tak bych na to dal jako artefakt například a nemusíte se tu hádat
kaviárový tousty to je vůl
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Ciatronic »

popravdě myslím si že jen se na tu člověčí imunku u gangrela zapomělo a při vybrání klanu gangrel ji to mělo mazat vzhledem k tomu že za to gangrel dostane za to náhradní kád a vzhledem k tomu že většina gangrelů si tu clověčí imunku nechala u sebe a pořád ji nabíjí bez jakékoliv možnosti vybití tak by najednou každej měl ve stone krystalu klidně i 1000 nabití. Jsem pro zavést přelévání z člověčí imunky do stone krystalu ale ať se nejdřív všem vampům smaže člověčí imunku, tak jako se to měla smazat při zavedení nového questu na člověčí imunku.
Ocroc

Re: Vampire

Příspěvek od Ocroc »

Hm, trochu se zapomnělo vypnout možnost nabíjení Dark Elixirů Gangrelům. Tak po resyncu.
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od King »

me třeba tu imunku do humana kdysi ocrok smazal :P
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Shadowsong »

brujahovi topko nepridava sw? :(
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Erik Nighelt »

King píše:me třeba tu imunku do humana kdysi ocrok smazal :P
více lidem :p
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Only Noob
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 14 led 2013 00:15

Re: Vampire

Příspěvek od Only Noob »

Zdravím, včera sem úspešně dodělal klanový quest. Přihlásil sem se na šutru klanu a odešel. S tím, že cloak/šerpu apod. dostanu až v cechu kde si za 1M zaplatím specku. O to víc jsem byl překvapen, když po pokecání s npc v cechu mi napsal, že musím splnit klanový quest. Po následném pátrání co je špatně jsem zjistil, že je to tím, že jsem si nekoupil přímo na questu cloak/šerpu. Logicky jsem uvažoval a říkal jsi když mi npc v cechu dá všechny klanové itemy, tak na co je budu mít 2x. Předpokládám, že při současném stavu budu muset splnit opět celý quest a po několikáté otravovat lidi aby mě protáhli do TK. Opravdu si nemyslím, že je to nastavené šťastně.
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Vampire

Příspěvek od Joewar »

stalo sa mi to iste ale uz davno.. myslim, ze je tam aj tabulka aby si si nezabudol zobrat klanove predmety. Nabuduce treba byt vsimavejsi :)
Only Noob
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 14 led 2013 00:15

Re: Vampire

Příspěvek od Only Noob »

Hm, ach jo :p

A je to tak, že to budu muset projít komplet celé znova?
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Vampire

Příspěvek od Joewar »

urcite
Only Noob
Inkless
Inkless
Příspěvky: 30
Registrován: 14 led 2013 00:15

Re: Vampire

Příspěvek od Only Noob »

Díky za info Joe.

každopádně uuuu vítej tam, kde vše je možné...
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od King »

snazi se nekdo udelat stone impa nebo to pro vas ztratilo vyznam kdyz z toho neni vubec nic jen jiny skin ... popřípadě nebylo by lepsi dat tomu aspon nejakou vyhodu at ma cenu to plnit
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Vampire

Příspěvek od Joewar »

Kym bola z toho vyhoda bolo to dost lakave tam chodit.. Mam v plane to urobit akurat ma to uz nejak netlaci chodim tam tak raz za mesiac :)
Kandown
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 10 zář 2006 10:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Kandown »

podľa mňa výhoda zrýchlovátka je dostatočná motivácia za toho vampíra :)
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Vampire

Příspěvek od Joewar »

Ale ty splnenim questu zrychlovatko nemas... musis mat nato wing of stone imp este.
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Shadowsong »

King píše:snazi se nekdo udelat stone impa nebo to pro vas ztratilo vyznam kdyz z toho neni vubec nic jen jiny skin ... popřípadě nebylo by lepsi dat tomu aspon nejakou vyhodu at ma cenu to plnit
Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
ked bude cas, tak tam urcite pojdem, aj ked pre brujaha je mi to myslim uplne nanic. tych 10 heal je bieda, obvlast ked to porovnam s 10% do bojoviek a zrychlovatkom v top morfe. je to tu s tym upirom trochu postavene na hlavu. a najsmutnejsie je ze uz som si na to skoro zvykol. dal by som asi skilly za quest a zrychlovatko iba s kridlom (dokonca aj celkom rp), alebo take daco. ako najjednoduchsiu upravu (opravu). a mohla by byt celkom sranda, keby mal napriklad brujah zrychlovatko v humanovi a stone morf bez narocnosti na horizit ale za dvojnasobok krvi a bez vratenia nabitia z odmorfu, a tremere zrychlovatko v humanovi aj v morfe.
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Ducky
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 326
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Ducky »

- Keeper of Chaos - Do nabídky přidán Wing of Stone Imp (250 bodů)

To zni ferove ne?
Guildmaster of Templars
Bazinka[Templar] Ziva voda opet ziskana!
Ducky[Templar] Warrior
Odpovědět