Pravidla

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Kesemot »

Hlidanie dungov odjakziva bolo povazovane ako ochrana pred pk. Proste ludia ktori su na mape poloafk, a nevenuju sa hre, poripade nieco trenuju, tak ak boli dost ochotni postavili tam tu postavu pred dung a hlidali. To ze si Acar teraz zmyslel, ze za to bude hadzat ludi do karibiku, je uz ina vec, Acar mal aspon z mojho pohladu vzdy trochu "ine" nazory ...
Stale tu ale ostavaju dve nezodpovedane otazky, ku ktorym, by si sa mohol mily Acar vyjadrit:
1. Co je u teba bojeschopna postava?
2. Ked sa hlidac nepostavi pred dung, ale napr do druhej miestnosti dungu, s tym, ze tam neharvi, aj to je u teba trestne? Resp, aj za to pojde na karibik?
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Helloween »

Kesemot píše: To ze si Acar teraz zmyslel, ze za to bude hadzat ludi do karibiku, je uz ina vec, Acar mal aspon z mojho pohladu vzdy trochu "ine" nazory ...
Stale tu ale ostavaju dve nezodpovedane otazky, ku ktorym, by si sa mohol mily Acar vyjadrit:
1. Co je u teba bojeschopna postava?
2. Ked sa hlidac nepostavi pred dung, ale napr do druhej miestnosti dungu, s tym, ze tam neharvi, aj to je u teba trestne? Resp, aj za to pojde na karibik?
Tak si tam stoupni, zapni makro ne? Co ti může? Nestojíš tam vniveč, nýbrž tam trénuješ. Pustit makro a hotovo :oP
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Kesemot »

Helloween píše: Tak si tam stoupni, zapni makro ne? Co ti může? Nestojíš tam vniveč, nýbrž tam trénuješ. Pustit makro a hotovo :oP
Kesemot píše: Stale tu ale ostavaju dve nezodpovedane otazky, ku ktorym, by si sa mohol mily Acar vyjadrit
Co si na tom nepochopil helloween?
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Helloween »

Kesemot píše:
Helloween píše: Tak si tam stoupni, zapni makro ne? Co ti může? Nestojíš tam vniveč, nýbrž tam trénuješ. Pustit makro a hotovo :oP
Kesemot píše: Stale tu ale ostavaju dve nezodpovedane otazky, ku ktorym, by si sa mohol mily Acar vyjadrit
Co si na tom nepochopil helloween?
Nechápu, že se tu v jednom kuse hádáte jak malé děcka krz každou pič....u :roll:
BTW: k tomu trestu....já osobně bych potrestal i ty modráky, už jen proto, že ho tam protáhli. Myslím, že to byl jasný a chtěný pojezd, který byl plánovaný.
Ovšem, jen se můžu domnívat.
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Bizon »

Helloween píše:
Kesemot píše:
Helloween píše: Tak si tam stoupni, zapni makro ne? Co ti může? Nestojíš tam vniveč, nýbrž tam trénuješ. Pustit makro a hotovo :oP
Kesemot píše: Stale tu ale ostavaju dve nezodpovedane otazky, ku ktorym, by si sa mohol mily Acar vyjadrit
Co si na tom nepochopil helloween?
Nechápu, že se tu v jednom kuse hádáte jak malé děcka krz každou pič....u :roll:
BTW: k tomu trestu....já osobně bych potrestal i ty modráky, už jen proto, že ho tam protáhli. Myslím, že to byl jasný a chtěný pojezd, který byl plánovaný.
Ovšem, jen se můžu domnívat.
Helloween myslím, že píšeš do špatného topicu. :)
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Kesemot »

A hlavne helloween asi vela fetujes, lebo pises ze sa hadaTE. Ak tym myslis mna a teba tak po 1. Hovoris o sebe v tretej osobe a po 2. Si trochu na omyle, ja sa s tebou nemam hadat o com, napisal som si o odpoved gmka, co ocidivne ty nie si, takze tvoje nazory ma absolutne nezaujimaju, tym padom sa s tebou nemam o com hadat ...
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Pachec
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 28 úno 2013 00:17

Re: Pravidla

Příspěvek od Pachec »

Helloween píše:
Kesemot píše:
Helloween píše: Tak si tam stoupni, zapni makro ne? Co ti může? Nestojíš tam vniveč, nýbrž tam trénuješ. Pustit makro a hotovo :oP
Kesemot píše: Stale tu ale ostavaju dve nezodpovedane otazky, ku ktorym, by si sa mohol mily Acar vyjadrit
Co si na tom nepochopil helloween?
Nechápu, že se tu v jednom kuse hádáte jak malé děcka krz každou pič....u :roll:
BTW: k tomu trestu....já osobně bych potrestal i ty modráky, už jen proto, že ho tam protáhli. Myslím, že to byl jasný a chtěný pojezd, který byl plánovaný.
Ovšem, jen se můžu domnívat.
Jeden o koze a druhy o voze :D
Co tady napsal Kesmot, by mě taky zajimalo?
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Helloween »

Kesemot píše:A hlavne helloween asi vela fetujes, lebo pises ze sa hadaTE. Ak tym myslis mna a teba tak po 1. Hovoris o sebe v tretej osobe a po 2. Si trochu na omyle, ja sa s tebou nemam hadat o com, napisal som si o odpoved gmka, co ocidivne ty nie si, takze tvoje nazory ma absolutne nezaujimaju, tym padom sa s tebou nemam o com hadat ...
Fetuješ asi ty :unibrow: Píšu všeobecně, že se tu na fórum pořád někdo háda :-D Pokud bych chtěl poukázat zrovna na někoho, tak to napíšu....
Kesemot
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 386
Registrován: 10 srp 2010 14:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Kesemot »

Tebe clovek nepomoze ani tak, ani tak. Precitaj si este raz co si sem pisal, a co ti sem na to pisali ostatni, nielen ja, a potom mi povedz ze fetujem ja ...
Imma keep it real with ya.
Casho (Scorp (Scorponok, Antagonist, La Muerte, Jack The Lad, Talnir, Percival, Saraqael, La Perra Loca, Annihilation))
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Anger »

Koukam ze dp forum se za poslednich pet let nezmenilo , brecelo se tady driv a breci se tu do dnes a pokud nebude konec sveta bude se tu brecet dal :) me pocitano take :)
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Pravidla

Příspěvek od Nagamma »

jsem v jailu a to poprvé za ta léta hraní. Tak se chci zeptat... dosekám těch 15 polen, co psychicky vydržím, víc ne (mám tak půhodinku, co si občas najdu)- odlognu- lognu po pár dnech, kdy mě rl dovolí a samozřejmě si nepamatuju, jaký log následuje. Socha mi za zeptání dá dvě polena navíc ( bravo) a tak musím chodit od stromu ke stromu..a tím sbírám další logy ( bravo 2x). To mě samozřejmě demotivuje z dalšího hraní a tak odlognu na delší dobu...pak si nepamatuju už vůbec, jaký log následuje.
Takže se ptám, tenhle způsob je schválně udělaný, aby demotivoval hráče a naopak je tlačil k odchodu? ( jinak, pokud jsem někde přehlédl způsob, jak zjistit jaký poleno mám na řadě, tak jsem poleno já a omlouvám se :) ).

Ono bohatě stačí, že jste mi z barvitýho vampika, kterýho jsem chodil jako humana s možností přeměny udělali šedou, i když kamennou, trubku, co jen může mlátit. Tuhle hru jste tak zničili tím, že jste se jí snažili "vyvážit", až jste ji zcela rozhodili, jak také svědčí reakce hráčů. (bravo) :evil:

e: jo, taky jsem zkoušel nechat si log v baglu - ten mi při dalším nalogování zmizel, a další jsem zkoušel zůstat stát u stromu, který byl na řadě- to jsem se ale po nalogování teleportoval na začátek... opravdu jak pro blbce. Jako kdyby mi někdo chtěl říct: udělals chybu, chlapečku, tak si teď naser :twisted: . Vlastně jsem si taky napsal, jaký log je na řadě, na papír vedle compu, ale to mi děti zničili, než jsem došel z práce.. :)
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Sir Artuhr »

No takze se nakonec nic nestalo ze? A log pri odlogu zustava v batohu, takze ses asi spatne podival. A v jailu to pri odlogu haze na zacatek zcela spravne, aby pri odlogu lidi nezavazeli jinym trestancum. Takze nejak nevidim duvid tvyho brekotu.
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Pravidla

Příspěvek od Nagamma »

evidentně sis nepřečet můj post pořádně, tak nemel krávoviny, když o tom nic nevíš. Log v batohu není. Tvůj post nemá žádnou hodnotu a pokud nevidíš můj důvod, nevidím zase já důvod, abys mi tu odpovídal.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Thief »

Vězeňský log v báglu po odlognutí zůstane.
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Pravidla

Příspěvek od Nagamma »

Kdyby ano, tak bych po kliku na sochu dostal jinou odpověď než: "neslyšels, co máš dělat? dva logy navíc!. ". Tak nějak :)

E: neřešit, ztratil jsem smysl něco tu řešit. Howg.
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Helloween »

Nagamma píše:Kdyby ano, tak bych po kliku na sochu dostal jinou odpověď než: "neslyšels, co máš dělat? dva logy navíc!. ". Tak nějak :)

E: neřešit, ztratil jsem smysl něco tu řešit. Howg.
Nevím jak ty, ale já mám vězeňský log u jedné postavy snad už rok a za tu dobu mě nezmizel, párkrát sem ji lognul, jeslti postava vůbec existuje a log tam stále je :)
Uživatelský avatar
Winis
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 137
Registrován: 25 pro 2006 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Winis »

Vidíš jak ten jail funguje, propříště si aspoň budeš pamatovat že máš hrát podle pravidel.
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Pravidla

Příspěvek od Nagamma »

Winis píše:Vidíš jak ten jail funguje, propříště si aspoň budeš pamatovat že máš hrát podle pravidel.

díky chudáčku.
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Helloween »

Winis píše:Vidíš jak ten jail funguje, propříště si aspoň budeš pamatovat že máš hrát podle pravidel.
O pravidlech to říká ten pravej. :roll: Jestli ty hraješ přesně podle pravidel, tak sem majitel serveru DP :!:
Mám strašně rád lidi, co se tu ohání pravidlama a samy je na 100% plně nedodržují.
Uživatelský avatar
Winis
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 137
Registrován: 25 pro 2006 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla

Příspěvek od Winis »

Helloween píše:
Winis píše:Vidíš jak ten jail funguje, propříště si aspoň budeš pamatovat že máš hrát podle pravidel.
O pravidlech to říká ten pravej. :roll: Jestli ty hraješ přesně podle pravidel, tak sem majitel serveru DP :!:
Mám strašně rád lidi, co se tu ohání pravidlama a samy je na 100% plně nedodržují.
Ano pane, v jailu sem byl 2x, jednou pro to že sem jako noob nevěděl že se na ilshu může odlognout jen na určitých místech a podruhé když sem si na q spletl hotku na loot s tou na GS. Nikdy sem nebyl afk nebo jiné hovadiny, nikdy sem se nesnažil bugovat. Necelých 1300 logů pro mě bylo ponaučením. Vypínám makra i když du na záchod, na oběd si s sebou beru ntb ke stolu když se mi to nechce vypínat. Takže asi tak :roll:

Když nehraješ podle pravidel ty neznamená, že my ostatní nehrajeme taky.
Odpovědět