Ranger

Odpovědět
Uživatelský avatar
Otec Z Nebes
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 17 led 2009 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Otec Z Nebes »

Jo přesně Wlerne, já jsem zase zjistil že bílej kůň bějá jen po třech nohách a proto mi ostatní utíkají
Wrall Nightmare

Re: Ranger

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Otec Z Nebes píše:Jo přesně Wlerne, já jsem zase zjistil že bílej kůň bějá jen po třech nohách a proto mi ostatní utíkají
:clap:
Uživatelský avatar
Miky Mora
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 600
Registrován: 24 úno 2008 13:56

Re: Ranger

Příspěvek od Miky Mora »

War se 110sw a 100 taktiky musí missovat jako kráva, když poměrně dost missuje i s 120sw :P
Kdysi TLUPA a teď HATED 8-)
Gogo píše: Podla mna ked chcu hated pojazdovat desp nech to robia jak kovaren..
Uživatelský avatar
Edward Cullen
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 112
Registrován: 02 říj 2009 09:59
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Edward Cullen »

mozna se pletu ale na dp strankach mate sphere test a jen bych vam rad rekl ze taktika neni od misu ale od dmg trosku to spolu souvisy ty skilly.. muzete si to tam vyzkouset
cara
Inkless
Inkless
Příspěvky: 21
Registrován: 18 led 2011 13:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od cara »

Neuvažuje sa o nejakom posilneni špecializácie Druid? V porovnani s ostrostrelcom alebo shamanom je to postava viac menej k nicomu.
Eithel, klerik na dôchodku :)
Triple ranger
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Dudek »

Heh? To asi ne, para, blesk, tamnuti napoprve, tamnuti monstra, ja ti nejak nevim, myslim, ze je silnej az az, jde jen o to prijit jak na to.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Ranger

Příspěvek od erunno »

Mimochodem nesmis zapomenout na skoro nulovej timer na klamaka :D to je zlo
cara
Inkless
Inkless
Příspěvky: 21
Registrován: 18 led 2011 13:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od cara »

Timer na klamaka stale buguje a to ze ma druid paru a blesk mu na použiteľnosti nijak extra neprida keďže to aj tak prefizuje. Keď sa podari jedna z 3 paralize tak je strata času to vôbec skúšať. Mam ostrostrelca aj druida, a musím konštatovať že tie dve špecializácie sú viac než nevyrovnané. Za shamana nehrám a nemôžem súdiť, ale behá ich určite po svete viac ako druidov. Chcelo by to zvyšiť druidovi magery, aspoň keby mu robe of druid pridavala viac.
Druid je ako špecializácia taká ani ryba ani rak. Na to aby mol bojovy char ma mizernu dmg a na to aby bol povolaním magickým má malú magery a chýba mu nejaké kúzlo na nahadzovanie statov. Bless, sila alebo kľudne len agilita. Najlepsi by bol Dispell ale to by aj tak fizzovalo ako blazon.
Eithel, klerik na dôchodku :)
Triple ranger
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Wizzy »

jestli ti fizzuje blesk tak spis dotrenuj magery :p
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ciatronic »

cara píše:Timer na klamaka stale buguje a to ze ma druid paru a blesk mu na použiteľnosti nijak extra neprida keďže to aj tak prefizuje. Keď sa podari jedna z 3 paralize tak je strata času to vôbec skúšať. Mam ostrostrelca aj druida, a musím konštatovať že tie dve špecializácie sú viac než nevyrovnané. Za shamana nehrám a nemôžem súdiť, ale behá ich určite po svete viac ako druidov. Chcelo by to zvyšiť druidovi magery, aspoň keby mu robe of druid pridavala viac.
Druid je ako špecializácia taká ani ryba ani rak. Na to aby mol bojovy char ma mizernu dmg a na to aby bol povolaním magickým má malú magery a chýba mu nejaké kúzlo na nahadzovanie statov. Bless, sila alebo kľudne len agilita. Najlepsi by bol Dispell ale to by aj tak fizzovalo ako blazon.

Asi druida moc nehraješ mám druida jako primární postavu a para mi fizne tak 1 z 10 a to ještě málo kdy a blesko skoro vůbec nevím jak si to zkoušel ale zkus si rozsvítit ono to pomáhá a pokud jde o vyrovnanost myslim si ze jsou si vic nez rovnocení. A pokud jde o vyhazování klamáků ještě mi teda timer nebugnul ono taky jde o to jaký klamáky chceš vyhodit
bigdrobek
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 01 čer 2010 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od bigdrobek »

Ten timer občas bugne a je uplně jedno co vypouštíš. S tou parou je to někde mezi tím co tvrdíš ty a cara. To že druid je miser jak prase i s druidou to je holej fakt..
Uživatelský avatar
Edward Cullen
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 112
Registrován: 02 říj 2009 09:59
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Edward Cullen »

joj kdyby mel druid silu tak je to dalsi klerik a jeste s bleskem :)
bigdrobek
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 41
Registrován: 01 čer 2010 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od bigdrobek »

Edward Cullen píše:joj kdyby mel druid silu tak je to dalsi klerik a jeste s bleskem :)
to by mu pořád trochu chybělo ivm a bufy..

Trochu mi vadí že s ostrostřelcem zabiju najtmeru střelnou zbraní za třetinu času, zatímco s druidem vystřílím 3x tolik munice a se stejnou zbraní to trvá opravdu 3x tak dlouho.. (porovnávám +9 luk a lc) ikdyž se jedná o light kuš tak to dává stejný nebo velmi podobný dmg jak luk (nevím jak s průbojností do nějákýho armoru), taky bych čekal že to bude dávat trochu větší dmg když už je drujd takový miser.. :)
Uživatelský avatar
Edward Cullen
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 112
Registrován: 02 říj 2009 09:59
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Edward Cullen »

druid je tamer ne kouzelnik nebo profesionalni strelec
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Ranger

Příspěvek od Elite »

Hh zeru jak si tu druidi stezuzjou ze nedavaj dmg:D, jasny, davejte dmg jako ostro + mejte blesk + paru + rychle silne klamaky + tamujte vsechny jezditka, ano pridejte jim jeste boosty, nechcete jeste plate brnko?:)

z pohledu ostrostrelce reknu toto, ano davam dmg. to je tak vse, sumoni fizujou, slabej klamak jednou za nekolik sekund vas moc nespasi.
zato druid kterej si vse poparuje zaklamakuje a zasumi.. jo no je fakt naprd:D
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Ranger

Příspěvek od Aken »

Byk ti prijde jako slabej klamak ?
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Ranger

Příspěvek od Aken »

bigdrobek píše:
Edward Cullen píše:joj kdyby mel druid silu tak je to dalsi klerik a jeste s bleskem :)
to by mu pořád trochu chybělo ivm a bufy..

Trochu mi vadí že s ostrostřelcem zabiju najtmeru střelnou zbraní za třetinu času, zatímco s druidem vystřílím 3x tolik munice a se stejnou zbraní to trvá opravdu 3x tak dlouho.. (porovnávám +9 luk a lc) ikdyž se jedná o light kuš tak to dává stejný nebo velmi podobný dmg jak luk (nevím jak s průbojností do nějákýho armoru), taky bych čekal že to bude dávat trochu větší dmg když už je drujd takový miser.. :)
ja mam s druidem natrenovanej poisioning a pouzivam mystika pridava ti to archery i taktiky takze ten miss neni tak hroznej, dale pak pouzivam tempest lc pridava archery taktiku dobrej dmg a dále pak mam luk skladanej a ten je taky v pohode. navic monstra co maji vetsi armor je stejna lepsi bleskovat
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Ranger

Příspěvek od Aken »

Ciatronic píše:
cara píše:Timer na klamaka stale buguje a to ze ma druid paru a blesk mu na použiteľnosti nijak extra neprida keďže to aj tak prefizuje. Keď sa podari jedna z 3 paralize tak je strata času to vôbec skúšať. Mam ostrostrelca aj druida, a musím konštatovať že tie dve špecializácie sú viac než nevyrovnané. Za shamana nehrám a nemôžem súdiť, ale behá ich určite po svete viac ako druidov. Chcelo by to zvyšiť druidovi magery, aspoň keby mu robe of druid pridavala viac.
Druid je ako špecializácia taká ani ryba ani rak. Na to aby mol bojovy char ma mizernu dmg a na to aby bol povolaním magickým má malú magery a chýba mu nejaké kúzlo na nahadzovanie statov. Bless, sila alebo kľudne len agilita. Najlepsi by bol Dispell ale to by aj tak fizzovalo ako blazon.

Asi druida moc nehraješ mám druida jako primární postavu a para mi fizne tak 1 z 10 a to ještě málo kdy a blesko skoro vůbec nevím jak si to zkoušel ale zkus si rozsvítit ono to pomáhá a pokud jde o vyrovnanost myslim si ze jsou si vic nez rovnocení. A pokud jde o vyhazování klamáků ještě mi teda timer nebugnul ono taky jde o to jaký klamáky chceš vyhodit
jedine co me u druida trapi je druidova hul obcas to selze a monstrum se ochoci, ale neda se ovladat.
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ciatronic »

Aken píše: jedine co me u druida trapi je druidova hul obcas to selze a monstrum se ochoci, ale neda se ovladat.
Ano o tom už sme diskutovali s gm a je tam podmínka že musí to monstrum být v bez pohybu takže nejlíp v paře nebo bouchat do někoho ale nesmi utect z toho políčka když to ochočuješ ale doufal sem že opraví aspoň ten nípis když se ti nepodaří ochočit aby nebyl napsaný jako ovládnutý a taky se mohlo udělat když se nepodaří ho ochočit tak aby to napsalo nad hlavou nějakou hlášku třeba a byla by možnost hůl znovu použít.
Ocroc

Re: Ranger

Příspěvek od Ocroc »

Znovu použít určitě nepůjde, musíte si to hlídat kdy ji použijete. Po resyncu bude opravena chyba kdy to cíl přejmenovalo i při neúspěšném tamnutí.
Odpovědět