Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Wrall Nightmare

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Aken píše:jak uz bylo jednou řečeno tvůj poslední prohřešek byl někdy z roku 2009 což tato novinka o afk prohřešcích ještě nebyla, takže už máš být dávno smazanej anebo kdo jinému jámu kopá sám do ní padá.
A kdy mi prijedes rozbit tu hubu v realu, jak mi slibujes uz 2 roky :lol:
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Hunter »

A pořád nic, co Wralle? To, že máš bejt už dávno mázlej prostě zakecat nejde ;P

Ale rozhodně díky za tenhle topic, to se člověk zasměje.
Nexios
Wrall Nightmare

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Hunter píše:A pořád nic, co Wralle? To, že máš bejt už dávno mázlej prostě zakecat nejde ;P
Zkusim uvest priklad. Nejaky clovek ma dostat trest smrti. Ceka na vykon trestu vice nez rok. Pak se zmeni zakony a podle tech novych uz by trest smrti dostat nemel, ptz podle novych zakonu neudelal nic, za co by ho zasluhoval. Co myslite? Meli by ho opravdu zabit i potom?

Ale rozhodne nemas zac.
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Aken »

Wrall Nightmare píše:
Hunter píše:A pořád nic, co Wralle? To, že máš bejt už dávno mázlej prostě zakecat nejde ;P
Zkusim uvest priklad. Nejaky clovek ma dostat trest smrti. Ceka na vykon trestu vice nez rok. Pak se zmeni zakony a podle tech novych uz by trest smrti dostat nemel, ptz podle novych zakonu neudelal nic, za co by ho zasluhoval. Co myslite? Meli by ho opravdu zabit i potom?

Ale rozhodne nemas zac.
Ty si asi práva nestudoval co ? :-D A já ti nikdy nesliboval, že ti rozbiju hubu v realu si mě asi s někym pleteš. Co bych z toho měl?? Já se nepotřebuju ukájet nad tím, když někomu něco udělám jak ty :) Jinak tohle je hra kdyby se to bralo podle reálu tak už ti tu hubu rozbilo hodně lidí.
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Pheme »

Nycte píše:Nuz ja som tych page-ov az tak vela nepisal, kedze vsetky boli vytrvalo ignorovane ... Ale viac ma udivuje , ze zrovna ty, co si 98% svojho posobenia na DP stravil v GZ a tie 2% na cesticke medzi britom a HB vies najlepsie, kedy som ja co lotol a co som kedy pisal :)
No to mas pravdu, ze sem nechodil z gz, ale tak to neni nic tajneho, stejne tak, ze sem tam nechodil kvuli lidem jako ty
Ne, hb brit nemam rad, tam sem opravdu mockrat nebyl
Ale faktem je, ze sem te videl dvoum lidem behem pvp napsat do hry "pisem page" a tak rychle ja umim jen s makrem :(
No a opravdu by me zajimalo kolik tak pise lidi kteri hraji pvp page. Jak casto si na sebe stezuji
Wrall Nightmare

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Aken píše:Ty si asi práva nestudoval co ? :-D A já ti nikdy nesliboval, že ti rozbiju hubu v realu si mě asi s někym pleteš. Co bych z toho měl?? Já se nepotřebuju ukájet nad tím, když někomu něco udělám jak ty :) Jinak tohle je hra kdyby se to bralo podle reálu tak už ti tu hubu rozbilo hodně lidí.
Aken? Alex? Domca ze Serpents? To nejsi ty?
Prava jsem nestudoval, ale myslim, ze by nikdo nevykonal trest smrti, kdyby nove zakony prokazaly nevinu.
Dark Sisel
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 20 led 2008 15:36

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Dark Sisel »

No proste Wrall se timto Topikem ztrapnil jeste vic nez je a tim to je myslim si uzavrene... ja bych smazal Sombreho a Kvikusa a je pokluzene... Jinak Wrall ten tvuj priklad me vazne dojal...tady nejsi v ceske republice aby se ti soudy tahli 10 let... tady mas 4ty prohresek a lup konec Kvikus pod kytkama... mas 4 prohresky?? Mas,tak o co ti jde??? Ma nycte 4 prohresky??? Ma,tak kdyz ho gmka nesmazali maji pro to duvod asi stejny jak u tebe ... ;-)

Pockej Wrall takze u tebe chces rict gmka ti prokazali nevinu?? :-D
Wrall Nightmare

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Dark Sisel píše:Pockej Wrall takze u tebe chces rict gmka ti prokazali nevinu?? :-D
Chci rict, ze zmenou zakonu se z mych puvodne 4 prohresku stavaji pouze 3. A za ty se nemaze.
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Aken »

Wrall Nightmare píše:
Aken píše:Ty si asi práva nestudoval co ? :-D A já ti nikdy nesliboval, že ti rozbiju hubu v realu si mě asi s někym pleteš. Co bych z toho měl?? Já se nepotřebuju ukájet nad tím, když někomu něco udělám jak ty :) Jinak tohle je hra kdyby se to bralo podle reálu tak už ti tu hubu rozbilo hodně lidí.
Aken? Alex? Domca ze Serpents? To nejsi ty?
Prava jsem nestudoval, ale myslim, ze by nikdo nevykonal trest smrti, kdyby nove zakony prokazaly nevinu.
Aken, Alex ano Domca ze Srpents bohuzel ne a jestli ti Domca nekdy rikal, že ti rozbije hubu tak buď rád, že nepřijel. Pokud si podle starýho zákona dostal pravomocnej rozsudek že dostanes trest smrti a pouze čekáš na vykonání trestu tak ten trest srmti dostaneš i kdyby se milionkrat změnil zákon.
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Aken »

Wrall Nightmare píše:
Dark Sisel píše:Pockej Wrall takze u tebe chces rict gmka ti prokazali nevinu?? :-D
Chci rict, ze zmenou zakonu se z mych puvodne 4 prohresku stavaji pouze 3. A za ty se nemaze.
A co ostatní co už jsou smazaní těm vrátíme accounty podle tebe ? :-D
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Hunter »

Wrall Nightmare píše:Zkusim uvest priklad. Nejaky clovek ma dostat trest smrti. Ceka na vykon trestu vice nez rok. Pak se zmeni zakony a podle tech novych uz by trest smrti dostat nemel, ptz podle novych zakonu neudelal nic, za co by ho zasluhoval. Co myslite? Meli by ho opravdu zabit i potom?

Ale rozhodne nemas zac.
Právo není retroaktivní. A tedy měli.

Stejně tak, jako kdyby naopak nějaký člověk udělal něco za co fásne jen vězení a po změně zákonů by byl najednou jeho čin ohodnocován smrtí, tak by mu také neměli měnit rozsudek podle nových zákonu a nastavovat mu popravu.

edit: Ostatně, tady nakonec možná nikdo ani neřeší to, že by tě měli konečně už pomalu smazat. Ale to, že člověk, kterej měl prohřešků na smazání už dva roky zpátky (a nebyl smazanej) se teď ohání tím, že by měl být smazaný někdo jiný den po 4. prohřešku.
Nexios
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Pheme »

Ne, rekl bych, ze jedine k zamysleni zde je, ze ani jeden neni smazanej
Teda jako k zamysleni v pokecu
Uživatelský avatar
Wlern
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 234
Registrován: 31 pro 2009 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Wlern »

Ja spis premyslim, proc Wrall ( pokud se nepletu, je to Quinius z Hated ) tento topic pojmenoval " Sombre ( dalsi Hated vs. zbytek sveta topic ), jelikoz budto se Wrall povazuje za zbytek sveta a nebo sveho spoluhrace chtel videt smazaneho a proto to postnul, aby lidi osocovali GMs, ze nesmazali Sombreho a Sombre byl smazan dodatecne ( a nebo jsemjsem retardovany 5ti lety decko s jednou rukou v nose a s druhou v zadku, kterej nechape pointu )
Krví podepsán Wlern; Upír hledající světlo ve své duši
Wrast Werde - " Nenaučil jsem se bojovat, abych pobil své nepřátele, ale abych ochránil své blízké"
Wheliss - S úsměvem na tváři a životem na dlani
Wrall Nightmare

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Wlern píše:Ja spis premyslim, proc Wrall ( pokud se nepletu, je to Quinius z Hated ) tento topic pojmenoval " Sombre ( dalsi Hated vs. zbytek sveta topic ), jelikoz budto se Wrall povazuje za zbytek sveta a nebo sveho spoluhrace chtel videt smazaneho a proto to postnul, aby lidi osocovali GMs, ze nesmazali Sombreho a Sombre byl smazan dodatecne ( a nebo jsemjsem retardovany 5ti lety decko s jednou rukou v nose a s druhou v zadku, kterej nechape pointu )
Pojmenoval jsem ho tak proto, ze at kdokoliv z Hated napise cokoliv na forum, tak se z toho stane topic jako tento. Sombre muj spoluhrac neni a ano, chci ho videt smazaneho.
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Aken »

Wrall Nightmare píše:
Wlern píše:Ja spis premyslim, proc Wrall ( pokud se nepletu, je to Quinius z Hated ) tento topic pojmenoval " Sombre ( dalsi Hated vs. zbytek sveta topic ), jelikoz budto se Wrall povazuje za zbytek sveta a nebo sveho spoluhrace chtel videt smazaneho a proto to postnul, aby lidi osocovali GMs, ze nesmazali Sombreho a Sombre byl smazan dodatecne ( a nebo jsemjsem retardovany 5ti lety decko s jednou rukou v nose a s druhou v zadku, kterej nechape pointu )
Pojmenoval jsem ho tak proto, ze at kdokoliv z Hated napise cokoliv na forum, tak se z toho stane topic jako tento. Sombre muj spoluhrac neni a ano, chci ho videt smazaneho.
Já bych toho chtěl.
Nycte
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 303
Registrován: 19 lis 2006 12:02

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Nycte »

Wrall Nightmare píše:Zkusim uvest priklad. Nejaky clovek ma dostat trest smrti. Ceka na vykon trestu vice nez rok. Pak se zmeni zakony a podle tech novych uz by trest smrti dostat nemel, ptz podle novych zakonu neudelal nic, za co by ho zasluhoval. Co myslite? Meli by ho opravdu zabit i potom?
:D :D :D :D :D... No ale tak teraz vazne, ja v podstate cakam na vykon trestu, lebo tusim ze presne v roku 2032 Gmka daju novu novinku, podla ktorej kazdy, kto mal za prehreskom napisane dalsi prehresok delete, tak to tam mal napisane len zo srandy a vlastne sa nema coho bat :D
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Sir Artuhr »

A mame tady dalsi fazi. Vecny filozoficky boj, ktery trapi lidstvo jiz od pocatku veku internetu. Muzeme vztahovat moralku a etiku onlinove hry vuci realnemu zivotu? Pro me tedy rozhodne ANO. Ale jinak me ten internetovy svet neovlivnuje omg lol.
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Wizzy »

Kód: Vybrat vše

Pokud hráč zavřený za AFK nemá minimálně rok žádný prohřešek bude jeho AFK prohřešek brán následujícně: 1.AFK jako 1.AFK. Bude-li to 2.AFK prohřešek a nebude-li hráč mít minimálně rok žádný prohřešek bude tento AFK prořešek brán jako 1.AFK prohřešek. 3.AFK by takto byl brán jako 2.AFK a 4.AFK jako 3.AFK. 
nic o tom ze by to snizovalo i "pocet prohresku" na accountu tam ale wralle neni, takze se obavam ze na to bys to neuhral :p
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Johny Matovic »

Hunter píše:
Wrall Nightmare píše:Zkusim uvest priklad. Nejaky clovek ma dostat trest smrti. Ceka na vykon trestu vice nez rok. Pak se zmeni zakony a podle tech novych uz by trest smrti dostat nemel, ptz podle novych zakonu neudelal nic, za co by ho zasluhoval. Co myslite? Meli by ho opravdu zabit i potom?

Ale rozhodne nemas zac.
Právo není retroaktivní. A tedy měli.

Stejně tak, jako kdyby naopak nějaký člověk udělal něco za co fásne jen vězení a po změně zákonů by byl najednou jeho čin ohodnocován smrtí, tak by mu také neměli měnit rozsudek podle nových zákonu a nastavovat mu popravu.

edit: Ostatně, tady nakonec možná nikdo ani neřeší to, že by tě měli konečně už pomalu smazat. Ale to, že člověk, kterej měl prohřešků na smazání už dva roky zpátky (a nebyl smazanej) se teď ohání tím, že by měl být smazaný někdo jiný den po 4. prohřešku.
A to som si myslel, ze CZ a SK maju takmer rovnake ustavy/zakony. Pozeram vsak ze ste este prisnejsi ako na prvy pohlad vyzerate :p

Kód: Vybrat vše

Čl. 50 ods 6. Ústavy Slovenskej republiky: Trestnosť činu sa posudzuje
a trest ukladá podľa zákona účinného v čase keď bol čin spáchaný.
!!!Neskorší zákon sa použije, ak je to pre páchateľa priaznivejšie.!!!!
Wrall keby je DP shard uzivajuci Slovensku ustavu tak by si mal sancu, ale takto neviem neviem ... :unibrow:
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Mrakoplas
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 699
Registrován: 08 zář 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Sombre (dalsi Hated vs. zbytek sveta topic)

Příspěvek od Mrakoplas »

Wralle ... nic proti, ale dost si utrel=]
a Sombre zabodoval=]
Omlouvam se za svuj dobry humor...

Pod vlivem Mamonstva
Odpovědět