Scripty

Vaše problémy, rady a skripty týkající se tohoto prográmku

Moderátor: Caleb

Odpovědět
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Scripty

Příspěvek od Smoce »

užijte si trochy scriptu, co jsem zveřejnil, protože už nemám čas hrát...

http://phoenix.smoce.net/
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripty

Příspěvek od Rampa McKvak »

Ahoj, zkousel jsem to Tve hlidani boostu.. Postup presne podle infa, ale nezobrazuje mi to zmeny u ostatnich, jen u me.. + pri dalsim spusteni feny to hlasi compiler eror vtom skriptu na line 228 (byl zjisten nedosazitelny kod). :roll:
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripty

Příspěvek od Smoce »

Rampa McKvak píše:Ahoj, zkousel jsem to Tve hlidani boostu.. Postup presne podle infa, ale nezobrazuje mi to zmeny u ostatnich, jen u me.. + pri dalsim spusteni feny to hlasi compiler eror vtom skriptu na line 228 (byl zjisten nedosazitelny kod). :roll:
mě to jede uplně normálně, takže asi mám starou fenu ;-) nebo jinou verzy .......


jo mimochodem zapoměl jsem napsat že nesmíš targetovat první sebe .. musíš první někoho a sebe nakonec:-D sem udělal pro sebe pojístku :-)
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripty

Příspěvek od Smoce »

Rampa McKvak píše:Ahoj, zkousel jsem to Tve hlidani boostu.. Postup presne podle infa, ale nezobrazuje mi to zmeny u ostatnich, jen u me.. + pri dalsim spusteni feny to hlasi compiler eror vtom skriptu na line 228 (byl zjisten nedosazitelny kod). :roll:

pošli mi s console compilatorské kde byla najita ta chyba a pošli ten řádek celý ...
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripty

Příspěvek od Rampa McKvak »

Smoce píše:
Rampa McKvak píše:Ahoj, zkousel jsem to Tve hlidani boostu.. Postup presne podle infa, ale nezobrazuje mi to zmeny u ostatnich, jen u me.. + pri dalsim spusteni feny to hlasi compiler eror vtom skriptu na line 228 (byl zjisten nedosazitelny kod). :roll:
mě to jede uplně normálně, takže asi mám starou fenu ;-) nebo jinou verzy .......


jo mimochodem zapoměl jsem napsat že nesmíš targetovat první sebe .. musíš první někoho a sebe nakonec:-D sem udělal pro sebe pojístku :-)
Verzi feny mam 0.7.2.0. Az dovalim domu, tak zkusim to s tim targetem sebe jako posledniho. Kdyz to nepujde, poslu Ti udaje z te console. Zatim diky :)
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripty

Příspěvek od Smoce »

Rampa McKvak píše:
Smoce píše:
Rampa McKvak píše:Ahoj, zkousel jsem to Tve hlidani boostu.. Postup presne podle infa, ale nezobrazuje mi to zmeny u ostatnich, jen u me.. + pri dalsim spusteni feny to hlasi compiler eror vtom skriptu na line 228 (byl zjisten nedosazitelny kod). :roll:
mě to jede uplně normálně, takže asi mám starou fenu ;-) nebo jinou verzy .......


jo mimochodem zapoměl jsem napsat že nesmíš targetovat první sebe .. musíš první někoho a sebe nakonec:-D sem udělal pro sebe pojístku :-)
Verzi feny mam 0.7.2.0. Az dovalim domu, tak zkusim to s tim targetem sebe jako posledniho. Kdyz to nepujde, poslu Ti udaje z te console. Zatim diky :)
JJ, ke mě na forko jsem dal foto jak to vypadá...
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripty

Příspěvek od Rampa McKvak »

Tak jsem to dneska zkousel - na (vcetne me) 3, 4, a 5 ti lidech. Zrejme to bylo tim targetem sebe jako posledniho. Nicmene, objevuje se mi tu stale jeden problem. At mam zatargetovanych kolik chci lidi, vzdy to spatne, nebo vubec hlasi staty druheho targetleho cloveka.

A tady je ten avizovany eror, co mi to hlasi pri spousteni:
....\Phoenix\Scripts\DarkParadise\Boost.cs(228,32): warning CS0162: Byl zjištěn nedosažitelný kód. (228-line, 32-column)
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripty

Příspěvek od Smoce »

Rampa McKvak píše:Tak jsem to dneska zkousel - na (vcetne me) 3, 4, a 5 ti lidech. Zrejme to bylo tim targetem sebe jako posledniho. Nicmene, objevuje se mi tu stale jeden problem. At mam zatargetovanych kolik chci lidi, vzdy to spatne, nebo vubec hlasi staty druheho targetleho cloveka.

A tady je ten avizovany eror, co mi to hlasi pri spousteni:
....\Phoenix\Scripts\DarkParadise\Boost.cs(228,32): warning CS0162: Byl zjištěn nedosažitelný kód. (228-line, 32-column)

Jak budu mít chvilku mrknu se na to .. ale všera jsem byl fdd a fungovalo dobře.... ale ta chyba je divná ....
je možné že u toho phoenixa co používáš vypustil mikee Print nad charem, ale to by ti nešlo vubec.. to bys misto promene.print musel dat UO.Print......
Uživatelský avatar
Farwik
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 12 kvě 2009 20:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripty

Příspěvek od Farwik »

me to tu hlasku Byl zjištěn nedosažitelný kód v report viewru haze taky, ale zadnej problem mi to nedela, script funguje :) sem spokojen :p Diky Smoce :clap:

Btw, mam nejnovejsi verzi feny.
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Scripty

Příspěvek od Smoce »

Farwik píše:me to tu hlasku Byl zjištěn nedosažitelný kód v report viewru haze taky, ale zadnej problem mi to nedela, script funguje :) sem spokojen :p Diky Smoce :clap:

Btw, mam nejnovejsi verzi feny.

Jo to jsem rád, že ti to jde.. jak říkám scrtipt prostě neví asi odkud vzít proměnou takže buď to bude ukazovat nějaké údaje blbě a nebo to bude ukazovat i kdy nema .. ale když to jde tak je lepší nerejpat.. :-)
Odpovědět