Paladin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Night Storm »

takdneska by to jeste melo jit vratit zpet ne? ....
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Paladin

Příspěvek od Tommy »

Night Storm píše:takdneska by to jeste melo jit vratit zpet ne? ....
Dnes v 11 zmizí.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Nagash »

Tommy píše:
Night Storm píše:takdneska by to jeste melo jit vratit zpet ne? ....
Dnes v 11 zmizí.
Nj tak todle se nezmenilo, ale jinak se vsechno zmenilo k nepoznani. Hlavne vsechno zmenit a oddendani sphinxe nezmenit mi prijde trosku uhozene, no nic pobrecim si a nic se nestane :clap:

BTW : iskariot je ted uplne na prd, oproti te puvodni verzy
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Acarus

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Asi jo no tim, ze to leci o 5hp min a dava o 5 dmg min. Ouch !

Nikdo vas nenuti Iskariota hrat. Muzete klidne zustat v obyc paladinovi.
Uživatelský avatar
Piscot
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 611
Registrován: 07 zář 2006 22:06

Re: Paladin

Příspěvek od Piscot »

Acarus píše:Nikdo vas nenuti Iskariota hrat. Muzete klidne zustat v obyc paladinovi.
Což už ovšem neplatí pro ty, co si už iskariota dali, kvůli jeho bonusům, které byly sníženy a nyní, pokud správně chápu že sphinx včera před půlnocí zmizel, již mají iskariota kterého se nezbaví?
Acarus

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Piscot píše:
Acarus píše:Nikdo vas nenuti Iskariota hrat. Muzete klidne zustat v obyc paladinovi.
Což už ovšem neplatí pro ty, co si už iskariota dali, kvůli jeho bonusům, které byly sníženy a nyní, pokud správně chápu že sphinx včera před půlnocí zmizel, již mají iskariota kterého se nezbaví?
No tak ale panove ... ohlaseni zmizeni Sphinx bylo minimalne 7 dni. Zmena v brnkach byla uvedena 15.9. brzy z rana ... dost casu na to opustit zamereni/rad.
Uživatelský avatar
Piscot
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 611
Registrován: 07 zář 2006 22:06

Re: Paladin

Příspěvek od Piscot »

Acarus píše:No tak ale panove ...
Já iskariota nemám, ani jsem ho nechtěl, jen jsem se zastal těch co tu brečí. Navíc klidně tu mohl být někdo, kdo byl týden na dovolené :)
Na jednu stranu s tebou souhlasím, protože je fakt, že zmizení sphinxe bylo oznámeno již nějakou dobu, ale na druhou stranu, co jsem tu vyčetl, tak změny na iskariotovi, se děly hodně v poslední době a mnoho lidí si ani nemohlo být pořádně jistých, co je vlastně finální verze.
Acarus

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Piscot píše:
Acarus píše:No tak ale panove ...
Já iskariota nemám, ani jsem ho nechtěl, jen jsem se zastal těch co tu brečí. Navíc klidně tu mohl být někdo, kdo byl týden na dovolené :)
Na jednu stranu s tebou souhlasím, protože je fakt, že zmizení sphinxe bylo oznámeno již nějakou dobu, ale na druhou stranu, co jsem tu vyčetl, tak změny na iskariotovi, se děly hodně v poslední době a mnoho lidí si ani nemohlo být pořádně jistých, co je vlastně finální verze.
To brneni nikdy nemelo bejt zadarmo mega moc muziky. Ale tak je to dycky no, to das nekomu na ozkouseni a oni stejne nikdy nic neozkousej a kdyz ozkousej tak nenapisou, ze je to moc.
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Nagash »

Jeden z nejhezcich radu a buhuzel jsem o nej prisli. Nj tak mi tak dochazi vsechno to plakani za ice wiky bylo zbytecne, tak ted uz jen doufat ze nekdo nezacne palkat za knightky ze jsou moc lehke, ze je maj vsichni a tendle mamontak jich ma 20 to by se melo zmenit

Btw co ta narocnost na karme bude se resit ? nebo ?

Akare ja jsem ti psal co to dela a nedela, jakou to ma cenu kdyz ten heal (In many) mi nefungoval ani minuli tyden ve stredu. Dokonce jsi na nas v tom ankhu koukal tak proc sis ten dmg nevypozoroval ?

2 piscot : vypadato ze ty jis me breceni pochopil
Naposledy upravil(a) Nagash dne 20 zář 2010 17:54, celkem upraveno 1 x.
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Acarus

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Nagash píše:Jeden z nejhezcich radu a buhuzel jsem o nej prisli. Nj tak mi tak dochazi vsechno to plakani za ice wiky bylo zbytecne, tak ted uz jen doufat ze nekdo nezacne palkat za knightky ze jsou moc lehke, ze je maj vsichni a tendle mamontak jich ma 20 to by se melo zmenit

Btw co ta narocnost na karme bude se resit ? nebo ?

Akare ja jsem ti psal co to dela a nedela, jakou to ma cenu kdyz ten heal (In many) mi nefungoval ani minuli tyden ve stredu. Dokonce jsi na nas v tom ankhu koukal tak proc sis ten dmg nevypozoroval ?
OOO znicilo ho 5hp. Tak je skvele ... kdo ho bude chtit hrat ho hrat bude kdo ne necht si hraje neco jineho.
Acarus

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Acarus píše: Spis uvazuju udelat dve verze...jedno faktze jeste lepsi nez byla ... za neco (Quest)
a druhou slabsi common takhle po obliknuti.
Na tohle ste se ani krome Berege nehodlali reagovat ... ale brecet to jo ... konstruktivni navrh nikdo tady (az navyjinky nektere ) nemate.


Knightky co se narocnosti na karmu menit nebudou v dohledne dobe.
Uživatelský avatar
Stich
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 327
Registrován: 28 úno 2009 17:34
Bydliště: Pri trhu
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Stich »

neviem ako ostatok paladinov ale ja by som radsej prijal silnejsi cech ale tazsie dosiahnutelny ako lahsie dosiahnutelny ale uplne na hovno....
Mate radi ptacky?
Uživatelský avatar
Bereg Sunrise
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 07 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Bereg Sunrise »

Je pravdou, že v současnosti se nejvíc blíží obyč palovi asi Rytíř magie, takže i ten je alternativa a není na hovno. Má dobrou magerku + Knightky. Jediny co nemuze je kamenovka typu Dusk, Midnight...bych netvrdil, že ta řády sou až tak na hovno.
Acarus

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Stich píše:neviem ako ostatok paladinov ale ja by som radsej prijal silnejsi cech ale tazsie dosiahnutelny ako lahsie dosiahnutelny ale uplne na hovno....
Puvodne to nemela byt zadna vec, ktera je uplne nejvic moc primarnim cile toho pala. Melo to byt spestreni a takove spis radovni brnko s jinou barvou, ktere odlisuje, nic vic. Objevi se kvesty mozna, ale to co ste schopny vyblejt na foru bere veskerou chut a motivaci.
Uživatelský avatar
Bidas
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 176
Registrován: 25 bře 2007 00:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Bidas »

Neprociltal jsem to,ale chtel bych se zeptat, neuvazovali jste snizit narok fame na specialni zbrane u radu Iskariot? Precijenom je to jejich specializace a narocnost fame na tyto zbrane je docela vysoka...snizil bych to treba jako na + 9...
Sejra 26 čer 2009

Regisi si klaun :/ a cela ta vaše frakce jeden velkej cirkus .. K tomu ještě hodně špatnej .

Eliška čt únor 19, 2009

Po tom co jste tu dnes předvedli, bych se vzdal vstupu aji já. Mihale, nad tvýma psotama jen kroutím hlavou.
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Skuhry »

Ignac - Vrchní představený Iškariotu, má nějakou funkci? na Hi reaguje jestli může nějak pomoct, ale potom uz nic - zkoušel sem spoustu slov (V řádu samozřejmě jsem)
diky
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Paladin

Příspěvek od Sikus »

Jsem paladin řádu magie a mám problem :P ... kouukal jsem na seznam šutrovek a říkal jsem si jakou šutrovku vybrat abych ji mohl použivat (aby nemela zly efekt) a vybral jsem si snad tu s nejhodnejšim efektem ... bud wf of lightshield nebo spear of lightwave ... nakonec se povedla speara, ale napsalo mi to ze to ma zlý efekt ( heal, in lor ) ... ptám se vás ... připada vám to jako zlý efekt?
:cry:
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Jacquelline »

Sikus píše:Jsem paladin řádu magie a mám problem :P ... kouukal jsem na seznam šutrovek a říkal jsem si jakou šutrovku vybrat abych ji mohl použivat (aby nemela zly efekt) a vybral jsem si snad tu s nejhodnejšim efektem ... bud wf of lightshield nebo spear of lightwave ... nakonec se povedla speara, ale napsalo mi to ze to ma zlý efekt ( heal, in lor ) ... ptám se vás ... připada vám to jako zlý efekt?
:cry:
Asi nemas presny popis... Ona dava jeste takove vybuchy. Nejsou asi tolik silne, ale zly efekt to proste je.
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Paladin

Příspěvek od Sikus »

nikdy jsem si nevsiml ze by ta speara delala nejaky vybuch ... vzdycky to jen hodilo svetlo a pridalo par hp ...
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Jacquelline »

Mno, zkousela jsem ji pred tim, pro jistotu, jestli jsem se nespletla a zkusila jsem ji i ted a dava vybuch. Pokud chces, ozkousim ji i na tobe :)
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Odpovědět