Ranger

Odpovědět
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

Tak jen něco k šamanovi...tak za A ete jedna stížnost, že nemam ten Wrest. přestože na stránkách to je
B-přes page sem hlasil bug, že neni třeba fame na vylepšený formy a nikdo se mi ani neozval
Jarin Van Fead
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 84
Registrován: 07 zář 2006 22:03

Re: Ranger

Příspěvek od Jarin Van Fead »

Aken píše:Ty elfské luky druid může nasadit ?
Ty se zaváděly kvůli shamanovi, aby měl elvivalent k elven LC a HC, takže tipuju že nemůže
http://templars.nebzuc.com/Templars.wmv
"Kdo Slovácků slivovicu pije. Toho ani pantokem nazabije."
Acarus

Re: Ranger

Příspěvek od Acarus »

Rainbow píše:Tak jen něco k šamanovi...tak za A ete jedna stížnost, že nemam ten Wrest. přestože na stránkách to je
B-přes page sem hlasil bug, že neni třeba fame na vylepšený formy a nikdo se mi ani neozval

Kód: Vybrat vše

Wrestling 100.0 při přechodu na Shamana pokuď má člověk 100.0 Archery ( Až zmizí sphinx ) 
Takze asi tak, nehodlam pak kontrolovat X rangu kdo si najel pres npc wrestling na max.
A na tu fame sem kouk a bude to pracovat tak jak ma.
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Helloween »

Nevím jak ostatní ale přijde mi to už jako bug.
Taming 61.6, nemám specializaci, tamnuto už nějakých 20 zvířat po světě a ani + 0.1 do skillu up. Je tohle nermální? Tohle bych spíše čekal až budu mít tak 90, ale né při tamingu nad 60.
:idea:
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Wilson »

Helloween píše:Nevím jak ostatní ale přijde mi to už jako bug.
Taming 61.6, nemám specializaci, tamnuto už nějakých 20 zvířat po světě a ani + 0.1 do skillu up. Je tohle nermální? Tohle bych spíše čekal až budu mít tak 90, ale né při tamingu nad 60.
:idea:
sfera no ...
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

Ete otázka neprolezu v jelenu pod skalkou v Sorcerech?:p
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Wilson »

Rainbow píše:Ete otázka neprolezu v jelenu pod skalkou v Sorcerech?:p
ne :wink:
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Helloween »

Wilson píše:
Helloween píše:Nevím jak ostatní ale přijde mi to už jako bug.
Taming 61.6, nemám specializaci, tamnuto už nějakých 20 zvířat po světě a ani + 0.1 do skillu up. Je tohle nermální? Tohle bych spíše čekal až budu mít tak 90, ale né při tamingu nad 60.
:idea:
sfera no ...
Sorry ale. Fucking sphere. 4 hodiny tu běhat jak ******, to je fakt zábava a ještě k tomu když to dá akorát velký h. :evil: :evil: :evil:
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Jacquelline »

Na to je jednoduchej zpusob, jak natrenit taming... Kdyz behas a 20 zviratek po sobe ti neprida, tak s tim pro ten den sekni a bez se venovat jine cinnosti. Kdyz ti to vyleze o 1-2 desetinky, tak to sice neni moc, ale neco se s tim da udelat. Kdyz ti vyleze o pul procenta, mas to supr a muzes tamingem stravit zbytek dne :)
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Helloween »

Jacquelline píše:Na to je jednoduchej zpusob, jak natrenit taming... Kdyz behas a 20 zviratek po sobe ti neprida, tak s tim pro ten den sekni a bez se venovat jine cinnosti. Kdyz ti to vyleze o 1-2 desetinky, tak to sice neni moc, ale neco se s tim da udelat. Kdyz ti vyleze o pul procenta, mas to supr a muzes tamingem stravit zbytek dne :)
Už sem s tím dneska sekl :oP
To se fakticky nedalo
Uživatelský avatar
Mikee
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 08 zář 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mikee »

Jenom vyjasneni:
Kdyz shaman umre ve Specialni forme, co se ma teda presne stat?
Zustavaj mu special schopnosti, nebo ne? A staty? Ar? Je stejne silny?
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Ranger

Příspěvek od Pheme »

No me teda taming pridaval tak nejak skokove, takze x zviratek nic a potom zase trosku lepsi a tak porad dokola, co bylo horsi tak doba nez jsem je nekdy tamnul, 20 minut u jednoho krokouse a 15 u druheho, to uz me prestavalo bavit
Nebo machani x minut a potom pribehne max tamer a rekne ja mam prednost, pusti script, machne, tamne, zebere ... ...no to me taky bavilo :wink:
Jeste teda pri prvnim tamingu jsem to nedelal, ale pri druhem jsem uz zvirata ktera jsem nepoteboval zabijel, osklive vuci druhym, uznavam, ale uz sem nemel nervy, kdyz sem jel druhe kolo a nikdo je porad netamnul(tamovat je naostro s nizkym skilem to bylo na dlouho, takze jsem mnohem vic zvere zabil nez pouzil na trenovani)
Acarus

Re: Ranger

Příspěvek od Acarus »

Mikee píše:Jenom vyjasneni:
Kdyz shaman umre ve Specialni forme, co se ma teda presne stat?
Zustavaj mu special schopnosti, nebo ne? A staty? Ar? Je stejne silny?
Nic zustane v te forme, jen se mu zmeni barva ... Staty pokud spadnou oprava statu by to mela opravit. Jedina vyjimka ja je ten s otravenejma drapama, nebot ty uz znova nejdou ekvip.
Uživatelský avatar
Mikee
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 08 zář 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mikee »

a po skonceni formy, plati na nej penalizace za umreni? Tzn ma staty jako by umrel bez formy? a muze znova morf?
(ja vim, spousta otazek, na to ze sem ho chvili hral, ale tyhle veci zrovna dost blbnuly tak si nejsem jistej :)

PS: doufam ze se ti podari ty drapy nejak vyresit casem, je to asi nejlepsi forma ze vsech :)
Acarus

Re: Ranger

Příspěvek od Acarus »

Mikee píše:a po skonceni formy, plati na nej penalizace za umreni? Tzn ma staty jako by umrel bez formy? a muze znova morf?
(ja vim, spousta otazek, na to ze sem ho chvili hral, ale tyhle veci zrovna dost blbnuly tak si nejsem jistej :)

PS: doufam ze se ti podari ty drapy nejak vyresit casem, je to asi nejlepsi forma ze vsech :)

Kód: Vybrat vše

To aktivuje předměty pro remorf do vylepšených forem, umření ve formě nic neřeší a zůstávate v ní i po smrti, po vypršení timeru jste zpátky v základním morfu a můžete použít znova pokuď máte nabití další morf do formy. 
Ja nevim no me to prijde tak napsany, jak to funguje.
Uživatelský avatar
Mikee
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 08 zář 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mikee »

mno, ja bych potreboval nejaky stavovy automat abych v tom mel jasno :)) kazdopadne diky..
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

dám příklad umřeš v grizlim přídeš o spec morf č1.ztratíš imunku, ale specialní armor 140 ti zůstane.....spec morf č2 umřeš nenasadíš otrávené drápy ale staty armor 10 ti zůstává ( naznačuju tim, že amor u otráveného grizliho je jinde než na webu)
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ciatronic »

Nepřemýšlíte že přidáte ještě nějaký spawm klamaků na Ice ostrov? je to tam celkem pustý 5-10 by se jich tam ještě vešlo uplně v klidu
Acarus

Re: Ranger

Příspěvek od Acarus »

Ciatronic píše:Nepřemýšlíte že přidáte ještě nějaký spawm klamaků na Ice ostrov? je to tam celkem pustý 5-10 by se jich tam ještě vešlo uplně v klidu
Ani moc ne, protoze snow zviratek je po svete mnohem vic nez byvalo.
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Helloween »

Ahoj Acare, prosím tě, mám ranga bez specializace a někdy občas mi buguje kouzlo šipka. Někdy jde odebrat ikona z něj, někdy ne. Vypadá to jako buglý spelbook. ID postavy je: 0x00009665 :wink:
Odpovědět