Ranger

Odpovědět
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Katrin »

Spike píše:
Dodatek:
K tomu oslabení ranga. Bylo v podstatě 7 způsobů, jak ho oslabit -
1)vzít mu blesk
2)zvýšit timer na klamáky
3)vzít port ze svitku
4)vzít skill zbraním
5)vzít tamování všeho
6)vzít mu srdíčko
7)vzít mu jakžtakž spolehlivé sumy
Nak furt nerozumim tomu, proc by se panu zvere mel brat tamming a klamaci. Bo kdo jinej by to mel delat kdyz ne rang? Uz mi to tu prijde jak padly na hlavu..
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

už nejsi rang ale jedno ze tří sub nikdo ti taming nebere pořád máš svoji stovku a možnost volby jen řikám, že pokud druid nebude mít exluzivitu na blacka výš nikdo ho nebude tahat do top dungu snad vyjimkou sorcu
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Arianna »

pokud hcete nechat ten taming prstynek tak bych ho daval pouze do pokladu kde ti musti jsou :p
Dark Sisel
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 20 led 2008 15:36

Re: Ranger

Příspěvek od Dark Sisel »

Arianna píše:pokud hcete nechat ten taming prstynek tak bych ho daval pouze do pokladu kde ti musti jsou :p
Pls do Decejtu :-((((...
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Katrin »

Rainbow píše:pokud druid nebude mít exluzivitu na blacka výš nikdo ho nebude tahat do top dungu snad vyjimkou sorcu
A to je presne ono. Tady je akorat videt, ze se jedna o vlastnost na kterou se nemelo vubec sahat..
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

mg bud si zaujatej nebo vůbec nechápeš, že je to jediná možnost aby druid byl funkční
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Arianna »

me by zajimala jedna vec...kolik lidi co tady lobuje za prstynek a neudelali si druida chodi ty despy a dest 3
Mianek
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 135
Registrován: 08 zář 2006 22:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mianek »

Ciatronic píše:Taky by sem ocenil nejaky nový zbraně s efektama na rangy třeba jako obdobu glass zbrani u mlaticek pro ne se vymysleji porad nove zbrane tak proc ne pro rangy a taky by me zajimalo jestli bude nejaka obdova top zbrani pro rangy kteri je ted nemuzou nosit jestli se udela treba takovy Tempes LC nebo neco podobnyho a pokud vim tak neni ani zadny LC jako artefakt
Lidi neblaznete vy chcete novy zbrane pro ranga? Libilo se vam ze byl ve zbrani docela variabilni? Ted kdyz si udelate nejaky subclass tak o toto prijdete, budete smet jen urcity typ (luk, nebo jen lc, nebo vse) a vy by jste chteli dalsi zbrane pro ranga? Kdyz nas GM o toto ochudili... uz jen proto si zadny subclass neudelam, taming me zas az tolik netrapi a uz ho mam 5 let. Trapi me to ze ja jako obyc ranger, si cokoliv ochocim (po svete), ale uz to nemuzu pouzit! Takze ja budu ted tamovat polary a leopardy pouze pro sve blizke pribuzne (samany), ktery si je ale muze natamovat sam. Co by je kupoval. Spousta povolani uz ted nemuze pouzivat klamaky, tzn ze GM nam rangum zabili i dalsi vydelavaci skill. Protoze uz vampove nebudou kupovat po stovkach polary a lehat s nima v Brujahu. Takze GM jeste jednou diky za zmrveni meho milovaneho ranga, ktereho ted budu logovat tak akorat proto aby jste mi ho jeste nesmazali kdyz uz jsem si u neho potrenil taming, poisoning. Upa bestovni :clap:
Legie (navzdy!!)
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Katrin »

Rainbow píše:mg bud si zaujatej nebo vůbec nechápeš, že je to jediná možnost aby druid byl funkční
ty zas asi nechapes, ze zadnej druid vubec bejt nemel, pze tamming ho nedelal preboostenym..
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

Druid neni přeboostěnej spíš ostrostřelec s prstýnkem je........
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Big Bud »

proč by se druid netahal do dungů? port z hlavy, para, pog mi nepříjde jako špatná kombinace :ppp
Spike
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 77
Registrován: 08 zář 2006 01:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Spike »

Big Bud píše:proč by se druid netahal do dungů? port z hlavy, para, pog mi nepříjde jako špatná kombinace :ppp
A proč ano? Na taming není potřeba, port z hlavy zase tak nutnej není, na paru tu máš vampa/nekra/maga/klera, pog ma i shaman, ostrostrelec se 125 archery a taktikou mluvi sam za sebe.
war: hele mam tu kopace ... nakej vamp ... det-vink! Du na nej
war: ty voe .. von rozbalil zosta ... to je smucka .. sakra! Von me jede!
war: hele von me vysal a parnul tyjo podte mi pomoc delejte nez me zabije!
Spike alias Deathwing alias MCCloak :)
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Big Bud »

asi zaleží jak si toho ranga hrál předtím.. podle mě bylo střílení až to poslední co měl rang na práci, ale nechci ti do toho nějak kecat, každej to hraje jinak. A btw, se 125 arch + tackt stejně LAWovi (drakovi) žádnej dmg dělat nebudeš.. Kdežto druid s pogem jo.
Spike
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 77
Registrován: 08 zář 2006 01:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Spike »

Acarus píše: Ostrostrelci ta schopnost taming prestynku bude odebrana a bude pridana normalnimu rangerovi...
behem dneska budou posledni zmeny. Pak se to necha odstat vyzkouset a za 14 dni bude zrusena Sphinx.
Shamanovi ale taky ne? Jinak porad nema druid tu exkluzivitu tamingu, diky ktere se vezme do dungu spis nez shaman.
Big Bud píše:asi zaleží jak si toho ranga hrál předtím.. podle mě bylo střílení až to poslední co měl rang na práci, ale nechci ti do toho nějak kecat, každej to hraje jinak. A btw, se 125 arch + tackt stejně LAWovi (drakovi) žádnej dmg dělat nebudeš.. Kdežto druid s pogem jo.
Tak to nevím co jsi dělal v dungu ty, ale já v něm převážně střílel. A to si piš že s tímhle skillem to bude masakr, war ma 130/110 a malou dex, rang ma 125/125, 140+ dex a střílí z dálky, tak si to přeber.
war: hele mam tu kopace ... nakej vamp ... det-vink! Du na nej
war: ty voe .. von rozbalil zosta ... to je smucka .. sakra! Von me jede!
war: hele von me vysal a parnul tyjo podte mi pomoc delejte nez me zabije!
Spike alias Deathwing alias MCCloak :)
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Arianna »

ja bych ten taming nechal druidovi...vse krom 3 jezditek ostatni rangove tamnou takze v tom bych problem nevidel...

jinak dneska jsem s kamosem zkousel toho ostrostrelce...on s elvenou mi dal ranu za pulku hp kdyz sem mel +25 komplet (samozrejme ze ne kazdou ranou)
Naposledy upravil(a) Arianna dne 09 zář 2010 17:05, celkem upraveno 1 x.
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Ranger

Příspěvek od Aken »

Spike píše:
Acarus píše: Ostrostrelci ta schopnost taming prestynku bude odebrana a bude pridana normalnimu rangerovi...
behem dneska budou posledni zmeny. Pak se to necha odstat vyzkouset a za 14 dni bude zrusena Sphinx.
Shamanovi ale taky ne? Jinak porad nema druid tu exkluzivitu tamingu, diky ktere se vezme do dungu spis nez shaman.
Big Bud píše:asi zaleží jak si toho ranga hrál předtím.. podle mě bylo střílení až to poslední co měl rang na práci, ale nechci ti do toho nějak kecat, každej to hraje jinak. A btw, se 125 arch + tackt stejně LAWovi (drakovi) žádnej dmg dělat nebudeš.. Kdežto druid s pogem jo.
Tak to nevím co jsi dělal v dungu ty, ale já v něm převážně střílel. A to si piš že s tímhle skillem to bude masakr, war ma 130/110 a malou dex, rang ma 125/125, 140+ dex a střílí z dálky, tak si to přeber.
To víš je lepší to napřed pěkně skritizovat na forku místo toho aby si to vyzkoušel. Ten odstřelovač dava kotel šupy.
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nagash »

Druid ma nesmyslne snizene archeri. Myslim si dostatecny trest bylo to ze nemuze luky a HC, ale tak dobry no.

Proc jsou u kazdeho povolani tri vetve? napr u ranga stacili dve , jedna s pogem a druha bez pogu, ted jsou tu tri ruzne verze ranga a vsechny jsou sami o sobe k prdu

Btw, nebyl druid vzy ten kdo se premenoval do ruznych zvirecich podob a prave shaman ten co umel carovat a pracovat s ruznymu druhy magie?

Nenapadlo vas treba pridat nejake nove kouzla napr.: Strom zivotadarnosti - rang by vyhodil strom ktery by lehce lecil vsechny v jeho okoli (strom by mohl mit i sve zivoty tzn.: dal by se znicit), rychleho sumona jako u negra - ale pouze s nejslabsim telem ptacka, kurete, ovecky.....

Shaman je opravdu tragedie nevim proc bych mel hrat ranga co se morfuje do zviratek, kdyz uz tu jedno takove mnohem lepsi morfovaci povolani je.
Podminky pro morfy uplne nesmyslne, podminka pro odmorf jeste nesmyslnejsi, podle me akorat nekomu neslo udelat odmorf tak udelal odmorf smrti.
Naposledy upravil(a) Nagash dne 09 zář 2010 17:30, celkem upraveno 1 x.
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

oni to jsou spíš dvě větve ranga ...shamana těžko považovat za ranga tj kříženec ranga/vampa/clera
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nagash »

Rainbow píše:oni to jsou spíš dvě větve ranga ...shamana těžko považovat za ranga tj kříženec ranga/vampa/clera
To neni rang tak nechapu proc je to vetev ranga, tj proste zhola nesmysl
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Katrin »

Jinak nevim jak ostatni, ale mam furt archery 105 na obyc rangovi kdekoliv i po schozeni statu 01af325..
Odpovědět