Další PK topic

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Raynor
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 668
Registrován: 28 zář 2006 14:52
Bydliště: jak se to hodi
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Raynor »

Aknah píše:
Raynor píše: Ty si tu taky bereš kdeco do ust.To nemluvím o tom co z tech ůst potom vypouštíš...
:lol: :lol: :lol:
Pravidla fora píše: ale nechci vidět posty typu: "+post" atd., takže to prosím vezměte na vědomí.
Ty to asi nechápeš vid?
Správce charity válečníků
Acarus

Re: Další PK topic

Příspěvek od Acarus »

co do toho moderovani zahrnout i trosku umu a citu a oddelit treba zumpu a nenavistne posty od neceho co by se mohlo zdat jako navrh ? kdyz uz mame super uber vychtany novy forum ;p
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Big Bud »

Nycte píše:Imho to je hlavne kvoli PK tak neviem co chces prepajat :) . Pk sa budu moct zivit fragovanim, Blue budu mat vacsi klud a vsetci budu spokojni...
2 Wallacinka : Hore dakto spominal to prenasobovanie fragov pre rozne povolania :)
Fail, když ligu, tak jedině pro modrý resp. O/CH.
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Wizzy »

co to je to PK ?
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Nycte
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 303
Registrován: 19 lis 2006 12:02

Re: Další PK topic

Příspěvek od Nycte »

Big Bud píše:
Nycte píše:...
Fail, když ligu, tak jedině pro modrý resp. O/CH.
Ako mozes mi povedat jeden jediny dovod preco ma byt PVP liga len pre modrakov?
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Big Bud »

Aby se třeba začalo víc běhat modrý pvp?
Nycte
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 303
Registrován: 19 lis 2006 12:02

Re: Další PK topic

Příspěvek od Nycte »

Aha chapem , ked raz prestanu logovat PK tak tu budes lobovat za pro pk zmeny aby sa zacalo viacej behat cervene pvp :(
Niesi ty nahodou nejaky sv. Anton ochranca bezmajetnych a utlaconavych?
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Prafotr Morava »

určitě bych nezaváděl (jako že stejně to asi nebude :p) Ligu čistě blue promiň Bude ale modré pvp mělo tolik šancí být samostatné a nikde se to v novodobě nevyužilo. Smíšená liga je zajímavý nápad a líbí se mi. nebo mě příliš nenapadá proč jen pro modré? (To je fuk v Mongolsku bude času dost na dohadování se okolo tohohle ohýnku )
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Dave Lister »

Nycte píše:Aha chapem , ked raz prestanu logovat PK tak tu budes lobovat za pro pk zmeny aby sa zacalo viacej behat cervene pvp :(
Niesi ty nahodou nejaky sv. Anton ochranca bezmajetnych a utlaconavych?
a ona ti snad nejak takova liga pro modraky znemozni behat pk? behej dal jako doted, nechapu o co ti jde..
Prafotr Morava píše:...modré pvp mělo tolik šancí být samostatné a nikde se to v novodobě nevyužilo
ze by to bylo tim, ze z toho neni moc mamon? precejen lepsi sjet par kraftu a nahrabes si aspon ingy zejo.. zebricek top modrejch pvperu by byl podle me dobra motivace..
hemeneks more gadzo vazelina!
Nycte
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 303
Registrován: 19 lis 2006 12:02

Re: Další PK topic

Příspěvek od Nycte »

Dave Lister píše:a ona ti snad nejak takova liga pro modraky znemozni behat pk? behej dal jako doted, nechapu o co ti jde..
Ide mi o to , ze sa snazim pochopit preco by sa mala robit nejaka PVP liga len pre urcitu cast ludi, orderi toho mali kopec, bavilo ich to tyzden potom zase nic, tak nevidim jediny dovod preco by sa malo nieco robit LEN pre frakciu.
Dave Lister píše: ze by to bylo tim, ze z toho neni moc mamon? precejen lepsi sjet par kraftu a nahrabes si aspon ingy zejo.. zebricek top modrejch pvperu by byl podle me dobra motivace..
Esteze si odbornik a to PK si niekedy behal, ze vies aky je z toho mamon... Skus si nahanat takeho fufaka , ktory ti 10x odlogne, 20x ti zabehne do baraku a ked ho konecne zabijes tak mas z neho obyc platy a crystal halu, to sa potom na takychto fragoch namamonis az tak, ze tie veci nemas kam davat no ...
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Dave Lister »

Nycte píše:Ide mi o to , ze sa snazim pochopit preco by sa mala robit nejaka PVP liga len pre urcitu cast ludi, orderi toho mali kopec, bavilo ich to tyzden potom zase nic, tak nevidim jediny dovod preco by sa malo nieco robit LEN pre frakciu.
Big Bud píše:Aby se třeba začalo víc běhat modrý pvp?
Nycte píše:Esteze si odbornik a to PK si niekedy behal, ze vies aky je z toho mamon... Skus si nahanat takeho fufaka , ktory ti 10x odlogne, 20x ti zabehne do baraku a ked ho konecne zabijes tak mas z neho obyc platy a crystal halu, to sa potom na takychto fragoch namamonis az tak, ze tie veci nemas kam davat no ...
mozna te zklamu ale jo, zkusil sem si behat za pk a rozhodne pomer vydelek/cas neni spatnej.. ale abych ti nekrivdil - zrovna u tebe verim ze to pvp behas primarne pro zabavu, pac v dungu sem te potkal fakt malokrat..
hemeneks more gadzo vazelina!
Uživatelský avatar
Bimbac
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 29 led 2010 06:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Bimbac »

Kdy jsem ten systém PvP ligu navrhl, měl jsem na mysli jaksi organizované PvP klání. Ne, že by se někde za stromem 2 PK navzájem zabíjeli a nabírali body.
Taky jsem rozhodně neměl na mysli 1x1 protože, jak už bylo hned reagováno, bude to v rukách prsků, ale 2x2 tak už kombo war+priest bude hodně zlý. Navíc by bylo jaksi dané místo (arény) a bylo by to jaksi organizované. Jasný, že nějaký fragy "jen tak" jsou nemyslitelné.
V podstatě stejně jako liga v jakémkoli sportu, soutěži, má pravidla a systém.
Ale co, to by si měli doladit už zájemci, tak aby byla co největší spokojenost a aby se na to hráči těšili a měli motivaci se účastnit....
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou.
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Big Bud »

proč ne ligu pro PK? protože by se to zvrhlo v zaslepený frag hunt (rk na kazdym rohu, abych mel co nejvic bodů) u o/ch to můžou ohlídat lídři.. Nebo snad vytvořt frakci i pro pk co by chtěli do ligy, ale nevěřím, že když hrajete Pk, tak budete hrát podle nějakých pravidel.

Chceš být v lize v buď v O/CH.. ty 2 pure pk co tady jsou by měli smůlu no :p i když natrénit char je sraštně těžký v dnešní době.. Chceš prasit a pojíždět výpravy? hrej pk, ale na ligu zapomeň.. Nebo vám už nejde jenom čistě o pvp, jak se tady 20 stránek snažíte někoho přesvědčit? Možná to skončí fiaskem a bude vše při starém.. možná...
Nycte
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 303
Registrován: 19 lis 2006 12:02

Re: Další PK topic

Příspěvek od Nycte »

Jasne, uplne skvela dedukcia ... Kedze PVP nechceme tak preto sa chceme za PK zucastnit PVP ligy kde sa PVP hra...
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Robin de Martis »

Nák mi tu chybí topic BHW nechcete někdo založit? Dlouho jsem se nebavil a tohle už má 20 stránek..nechce se mi to číst.. :(
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Rampa McKvak »

Caroline píše:
Nevim zda jsem to pochopila dobre, ale Mara z A., ac divka, za PK asi hrala. Presto si myslim, ze vetsina devcat zde hrajicich za ne nehra. Tudiz nas ani nelze presvedcit o "uzasnem adrenalinu", ktery rude smyslejici spoluhraci z DP prozivaji.
Tak jestli nejaky pekacko zaziva adrenalinovy orgie u hrani uo, tak to mi ho je uprimne lito :clap:
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Wallace »

kdyz se dava hk, zacina onanovat :shock:
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Prafotr Morava »

[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Odpovědět