Sobota 20:00

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Caroline
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 237
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Caroline »

Lucky píše:Vsichni odesli, protoze je to servr jen pro pk. To je uplne jasny a ten kdo to nevidi je bud slepy, nebo dvojnasobne slepy.
Neda se tu v klidu ani harvit na hb abych naky pkcko nevidela jak stoji pred, nebo to hb obchazi. O dungach ani nemluvim a ty gmka ... vubec nic s tim nedelaji, klidne to tak nechaj a jeste se nam poctivejm hracum co by nikdy nikoho neokradli ani nepolotili, ani to pk, se jen a jen vysmivaji. Sou tu samy pro-pk opatreni jako pk-RB ted si pk muzou portit kde chteji, kdo to kdy videl aby mi pkcko portlo treba do moonglow na hlavu no???? Nebo muzou nas poctivy hrace co jdou dung normalne pojet uvnitr, pvp v dungu to sem jeste nikde jinde nevidela.
A vubec nic tu nepada, jdu dung a odnesu si treba jen par itemu, ale ja bych chtela aby padaly naky draty a takovej ten mejmn, protoze pkcka me o to co neni nb zase hned pripravi a nemam nic kvuli tem gm a tomu jak se o ne staraji!
A kdyz s timhle prijdu sem na forum, vsichni se o me zacnou otirat a urazet me, protze jsem zena a hned mi vsichni rikaji ze mam zcestne nazory a ze bych se nad tim mela zamyslet nez postnu, ti drzejsi dokonce tvrdi, ze bych mela zapnout mozek, pri tom si myslim, ze pisu k veci a jen oni nejsou na tolik mentalne vyspeli aby to pochopili... snad jim to jednou dojde.
Divite se? Ja teda ne, beztak je to proto, ze tomuhle serveru vladnou muzi!
Ale no taak, Lucky :wink: ... Covece, venku je hezky, coz takle nejak se prospacirovat... ono to prejde...zkus si real prorodu a uvidis jak to s tebou zamava :wink: ... Zivot je krasny :)

To Acarus:
Myslim, ze real pokec na srazu bude to idealni reseni z rad stavajicich hracu. Jen se nezamerit pouze na ztizeni dobivani dungu, kdyz tak jednoho TOP.
...Tak treba reklama by byla draha a nove hrace je tezko lakat v soucasnem graf. zpracovani. Mozna jsem tim smesna, ale "rare tretky" by taky staly znovu za zamysleni. Hracicky, co by mohly lakat uz z prestize, ne?
...Svet PC (tudiz i her) je moc zivy. Tady je spousta lidi uz i z nostalgie. Sleduj kolik hracu sem postuje a treba uz par let ani nehraji...nevim, no. Fakt je, ze jaro byvalo vzdy s odlivem a podzim zas prilivem....njn.
Čím více zrnek písku odteklo z přesýpacích hodin našeho života, tím jasněji vidíme skrze jejich sklo...
..Jean Paul
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Xan »

Mara z Acoma píše:...
Souhlas, generace Ultimářů odrostla... mladší paří raději něco nového(i když vyjímky se pořád najdou) a nemají pochopení pro krásu (a složitost) víc jak dekádu staré hry. Dřív bylo víc hráčů - nejem blue ale i PK, taky se pojíždělo ve velkým ne? Jen díky většímu počtu lidí se některé věci (např. neustálé omývané pojezdy a pro PK opatření) dotkli jen menší části z nich...
Uživatelský avatar
Perun
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 504
Registrován: 25 bře 2008 08:54

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Perun »

Z mého pohledu a lidí kolem mě z naší guildy ty změny prospěli. K aktivnímu opravdu aktivnímu hraní jsem se vrátil v lednu a dunguju každý den a těma změnama mě to začalo znova bavit a i ty dungy začali být zajímavější. Cleric není tak ultimátní jak byl s massressem a zdi to oživily asi ze všeho nejvíc. Teda toto můj pohled. Prostě se bavím v dungu jako za "mlada" :)

Mě třeba hrozně mrzí, že je tolik dungů zavřených. Blood, Shame, Desp 3 .... Dodělavá se pořád Doom, Wisp, Exodus a ono 5 - 6 dungů navíc by to taky podle mě oživilo. Poslední Baltovi Q1,2,3 dungy jsou velmi frekventované a oblíbené dungy. Beru furt své okolí působení.
V.I.R.
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Wallace »

hrajou tu vesmes sami stary hraci, a dnesni radeji pujdou hrat na wowko, lineage nic vic v tom neni , podivaj se na uo , vidi grafiku a smejou se a nehrajou to, ale jedno vam reknu, ja tu budu furt:p
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Xan »

Perun píše:Mě třeba hrozně mrzí, že je tolik dungů zavřených. Blood, Shame, Desp 3 .... Dodělavá se pořád Doom, Wisp, Exodus a ono 5 - 6 dungů navíc by to taky podle mě oživilo. Poslední Baltovi Q1,2,3 dungy jsou velmi frekventované a oblíbené dungy. Beru furt své okolí působení.
Jo a bodlo by obsazení několika minidungů, který přibyli kdysi na mapě a jen je chybí dosadit, doladit :wink:
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Johny Matovic »

Empe, empe, empe ....
Na teplomeri mame krasnych 15 stupnov, konecne po tyzdni sa vycasilo a svieti na nas slniecko a ty sedis doma za pocitacom a mrvis sa pri UO....
No toto.
Osobne radsej v tomto nadhernom pocasi davam prednost primitivnemu nahananiu sa za loptou alebo pivecku.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Stich
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 327
Registrován: 28 úno 2009 17:34
Bydliště: Pri trhu
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Stich »

Empair píše:Sobota 17.4. 2010 - 20:00 ... 72 clients

rok zpátky to byl trojnásobek ... hráči sice ubívají to ano ale třeba 3 měsíce zpátky to bývalo alepoň těch 160 hráčů v sobotu večer ...


Nevím zda se mýlím ale typnul bych si, že za to můžou poslední velké úpravy serveru ... možná by se to chtělo trochu pozastavit co z DP dělalo DP a vrátit se k tomu dokud tady jště někdo je.
suhlasim no ale to je tym ze cela moja parta z PN nebola pri pc-ckach sme sice len 4 ale ked vsetci zapneme 3krat clienta uz je to videt :p
A teraz vazne chcelo by to nejake upravy hodit naspat podla mna napriklad zmena stien to boli 3kroky spat nic to hracom nedalo akurat slabsi hraci teraz maju problem zabit maleho draka ,ale na druhu stranu tu boli aj upravy ktore aspon ja ako hrac berem pozitivne zmeny dungov robenie novych dungov (alebo uz acarus ten doom dokoncil?) potom dalsia vec sofi nova obytna zona (aj ked z toho asi nic nebude ze?) a dalsia negativna zmena ma napadla zmena abbota to ste rovno mohli tu priseru zmazat a na konec covecka dat aspon nieco z coho moze nieco kvapnut (klasicke dmko ako je na konci fdd alebo nejaky vacsi demon moloch/balron napriklad)
Mate radi ptacky?
Uživatelský avatar
Alassea
True frakce
Příspěvky: 338
Registrován: 07 zář 2006 19:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Alassea »

Deti uz vyrostli a v sobotu vecer chodi popijet alkohol a nesedi u pc? :oP
Bozsky NooB [True Order] .....
Lady PRASAK Alassea [Tlupa].... po smrti
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Sir Artuhr »

Pro me si v sobotu vecer prijde ve vetsine pripadu takovy maly tajuplny muzicek a odtahne me nekam mezi lidi. Myslim ze se jmenuje realny zivot nebo tak:((
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Hunter »

Nexios
Uživatelský avatar
Alassea
True frakce
Příspěvky: 338
Registrován: 07 zář 2006 19:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Alassea »

Sir Artuhr píše:Pro me si v sobotu vecer prijde ve vetsine pripadu takovy maly tajuplny muzicek a odtahne me nekam mezi lidi. Myslim ze se jmenuje realny zivot nebo tak:((
se divim ze sme se v sobotu vecer jeste nepotkali kdyz nas taha stejny muzicek :mrgreen:
Bozsky NooB [True Order] .....
Lady PRASAK Alassea [Tlupa].... po smrti
Uživatelský avatar
Darkness
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 761
Registrován: 08 zář 2006 21:39

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Darkness »

No ja bych klidne hral ale meli jsme ukol z prirodovedy a z vlastivedy kterej jsem musel odevzdat jinak bych mel dalsi cerny puntik v notysku. A byl by to uz 3. takze bych dostal 5 za ukoly a kdyz tam mam 1, 2 (protoze me ta blba uča vyzkousela na premyslovce misto habsburky) a ted bych tam mel petku z ukolů sice ta znamka nema tak velkou vahu jako zkouseni ale i tak tak bych to mel mezi dvojkou a troskou na rodicaku a to si nemuzu dovolit jinak bych mel zaracha a asi 10 dní bez uočka. Takze se omluvam ze jsem tam nemohl bejt. Jiank zdravim Marka Jindricha ranger! ( to desetiminutovku z matiky dame nebooj) ZAtim pa muck, muck :))))))))
Uživatelský avatar
Verdilith
Bourak
Příspěvky: 569
Registrován: 10 zář 2006 22:54
Bydliště: nemam
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Verdilith »

Sir Artuhr píše:Pro me si v sobotu vecer prijde ve vetsine pripadu takovy maly tajuplny muzicek a odtahne me nekam mezi lidi. Myslim ze se jmenuje realny zivot nebo tak:((
mozna u nekoho jinyho,ale tebe uz dost let taha jen mr.alkohol :p
Nejsme nestastni anebo si musime predstavit ze je zelenina nestastna.Ale muzeme si myslet ze snad spenat nebo kapusticky maji dusevni problemy?
[url=http://www.mulambo.wz.cz/][color=#FF00cc]Lůzrs team :p[/color][/url]
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Zola »

Verdilith píše:
Sir Artuhr píše:Pro me si v sobotu vecer prijde ve vetsine pripadu takovy maly tajuplny muzicek a odtahne me nekam mezi lidi. Myslim ze se jmenuje realny zivot nebo tak:((
mozna u nekoho jinyho,ale tebe uz dost let taha jen mr.alkohol :p
Pane pane , máte problémy s alkoholem?Ne jen bez něj :D
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Night Storm »

pk v dungu, system kvestu, gm team - nedostatečná péče.
grafika mi nikdy nevadila.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Empair »

hlavní problém je podle mě ten, že UO pro spustu lidí ztratila zábavnost

po ty začínající jo to moc težké (všude PK, náročný a drahý tréning, GM zničili všechny jednoduché způsoby jak si jako NB vydělávat)

pro ty staré tu chybí cíle ... a to co je bavilo nebo co mněli rádi se buďto zrušilo nebo změnilo

no a střední vrstva ... ta nemá co robit ... klasické PvP prakticky vymřelo, střední dungy jsou buďto zavřené nebo plné PK, hárvit se nesmí a normální vydělávání GP pomocí nějakého macrování je dneska neuvěřitelný opruz
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Rampa McKvak »

Dudek píše:Zapomněls k topicu dát hlasování, abychom se, po vzoru ČSSD, dobrali pravdy průzkumem veřejného mínění.
Tak nemaly lolicek sem chytil :lol:

Jinak de facto soulasim s empem....

Ale co uz... Davam dp rok, maximalne dva... Uz jen chybi to, aby se gm nechali zlakat propk opatrenimi v dungu a nebude to rok dva, ale par mesicu... Pak tu budete mit dp2, kde bude hrat deset lidi, co si budou vypravet na trhu rp pribehy...
Uživatelský avatar
Ash
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 261
Registrován: 07 zář 2006 18:59
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Ash »

Jojo, padly tu ty nazory, proste dle meho komunita odrostla, a i kdyz driv proste jadro nasi guildy tvorili pracujici, dneska ti lidi maji decka atd., ti co studovali casto delaji, hodne lidi ztratilo nejake vyssi cile ve hre, no casto i v zivote :-D pak taky je jednodussi sedet na facebooku a cist hovadiny, tam cloveka nikdo nepojede...

Abych rekl svuj primy postoj k hrani, tak si vybiram ted aktivity nepotrebujici me na plnych 100% co se tyce soustredeni a casu venovaneho po urcity usek, kdy odejit si v dungu pro svacu je nekdy problem, ale v momente kdy si jen neco delam a ctu na netu, tak zadny stres. S tim jak uz nejsem vazany na sezeni u kompu jako driv, tak uz nehrotim ani ultimu... Jen skoda, ze to tu nezije tak jak driv, lip by se vracelo, nez kdyz clovek vi, ze uz to neni uplne ono... Svet UO uz pro me zesednul.
U nás doma říkají mi Franta Siska, bo uz od pohledu chytrý jsem jak liska, a kdyz kerý neco neví nebo je na neco levý tak jde za mnú a já vsecko najdu v knízkách.
Je 13:00 a od 11:30 se chystame do dungu. Umi i tohle vase guilda?
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Dave Lister »

Empair píše:hlavní problém je podle mě ten, že UO pro spustu lidí ztratila zábavnost

po ty začínající jo to moc težké (všude PK, náročný a drahý tréning, GM zničili všechny jednoduché způsoby jak si jako NB vydělávat)

pro ty staré tu chybí cíle ... a to co je bavilo nebo co mněli rádi se buďto zrušilo nebo změnilo

no a střední vrstva ... ta nemá co robit ... klasické PvP prakticky vymřelo, střední dungy jsou buďto zavřené nebo plné PK, hárvit se nesmí a normální vydělávání GP pomocí nějakého macrování je dneska neuvěřitelný opruz
cece jestli na tu hru mas takovyhle nazory tak nechapu ze to hrajes..
hemeneks more gadzo vazelina!
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Sobota 20:00

Příspěvek od Empair »

Dave Lister píše:
Empair píše:hlavní problém je podle mě ten, že UO pro spustu lidí ztratila zábavnost

po ty začínající jo to moc težké (všude PK, náročný a drahý tréning, GM zničili všechny jednoduché způsoby jak si jako NB vydělávat)

pro ty staré tu chybí cíle ... a to co je bavilo nebo co mněli rádi se buďto zrušilo nebo změnilo

no a střední vrstva ... ta nemá co robit ... klasické PvP prakticky vymřelo, střední dungy jsou buďto zavřené nebo plné PK, hárvit se nesmí a normální vydělávání GP pomocí nějakého macrování je dneska neuvěřitelný opruz
cece jestli na tu hru mas takovyhle nazory tak nechapu ze to hrajes..
co se týče mojí maličkosti tak mně tu drží moje guilda ... nebýt lidí, které tu kolem sebe mám tak už tu dávno nejsem
Odpovědět