Robe of Healing

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Odpovědět
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny Matovic »

Inkvizitor Dan píše:+10 MF nechat, kler tech 90 MF nema jen tak zbytecne a bez ty roby by mel.
Ale ti tych 10 mf pomoze ze ?:p teraz uz trafis kazdy 3/10 miesto 2/10 tj fest uspech :P
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter »

Johny Matovic píše:Ale ti tych 10 mf pomoze ze ?:p teraz uz trafis kazdy 3/10 miesto 2/10 tj fest uspech :P
This.
Nexios
Uživatelský avatar
Morlith
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 432
Registrován: 09 zář 2006 16:30
Bydliště: kde bolo tam bolo, no tu to nebolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morlith »

no vidis a vampikovi 100 wrest staci.. hele kedysi som tez hral fighting lera a stou robkou to ide celkom pekne... tj fakt :)
to ze dmg je biedny bo str.. no smola :p
snivaj dalej, no nepredstavuj si, ze sa vsetko splni
Uživatelský avatar
Inkvizitor Dan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1114
Registrován: 18 říj 2006 05:59
Bydliště: Za tebou ve stinu!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Inkvizitor Dan »

Nj ste moc rozmazleny warama v nejlepsich equipech. Ta cler dmg neni vubec spatna kdyz vis kdy, cim a do ceho mlatit, pridej par summu, sem tam harm kdyz to ma vysokej armor a vykouzlis dmg o ktery si takovej prumernej paladin muze nechat zdat. Sice to stoji vic spotrebaku, ale da se a ten miss neni tak hroznej pokud se nesnazis trefovat maulem do archera a pod.

PS: A ta str se da u klera naboostit taky moc pekne aby neplacal do armoru za 0 furt.
professional mindfucker
Kdo ze sebe ucini zvire, zbavi se bolesti clovecenstvi. - Dr. Johnson

Inkvizitor - Arcikacir
Saurus - Hated recruit
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter »

Inkvizitor Dan píše:Nj ste moc rozmazleny warama v nejlepsich equipech. Ta cler dmg neni vubec spatna kdyz vis kdy, cim a do ceho mlatit, pridej par summu, sem tam harm kdyz to ma vysokej armor a vykouzlis dmg o ktery si takovej prumernej paladin muze nechat zdat. Sice to stoji vic spotrebaku, ale da se a ten miss neni tak hroznej pokud se nesnazis trefovat maulem do archera a pod.
Mno hele. Já to vidím takhle - když jsem za wara a mlátíme i v prašivym Hytlu třeba balíka. Tak jo. Mlátíme, bojovej actionman cler sumí balíka a v mezičase si tam mlátí walkingy či co. Mno a balík mi, jelikož nejsem za wara tak top vamp jako Balt, natáhne. Tedy odběhnu směrem k cleroi, ten mi hodí pár ivm doheal na základ. Dojede timer, můžu pít velkou modrou, tak si chlastnu velkou bílou a už mám 30 hp deficit a potřebuju to doheal, abych mohl přeboost ghčkem, ale to ne. Cler na takový komedie nemá už čas. Mlátí totiž. Tak ja se na 4 bandy, místo mlácení, dohealim a jedu.

To samý, když mlátíme něco menšího. Na doheal prašivejch pár desítek hp cler čas nemá, čili se půlku dungu dobandovávám sám a cler zatím mlátí to, co bych jinak ja ukrojil asi tak za desetinu jím promissovanýho času. Pak dá teda za dung 2x explozi tím ultrakrutohustozním kladivem a všichni si to hned fotěj a dávaj zarámovat nad postel, protože jako "a to pořád budeš jako říkat, že kler peecho nemá damáž!!!!§§!".

Pokud chceš mlátit, mlať. Ale to já radši clera, co za str boostem hází hned ivm, když ví, že jinak se ten mág/necro/war bude bandit kdovíjak dlouho a podobně. Jasně, každej hrajeme jinak. A proto by bylo nejlepší, kdyby se udělaly róby dvě. Jedna, jak už jsem navrhoval zezačátku topiku nějak healovací a druhá mlátící. A budem si moct všichni přijít na své.

Omyl, vlastně tři roby by to sneslo. Ještě pro třetí část DP osazenstva, která se sešla v tomto topiku bych navrhoval robu +10heal +10resisty. Případně rovnou +10resisty +10resisty ;P
Nexios
Uživatelský avatar
Inkvizitor Dan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1114
Registrován: 18 říj 2006 05:59
Bydliště: Za tebou ve stinu!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Inkvizitor Dan »

Ale jo, proti vic robam nic nemam, hlavne mi neberte moji oblibenou :p

Jinak v blbym Hythu teda opravdu nehealim kazdejch 10 hp uz jen proto ze ostatni ty bandy maj taky a tech 10 min hold budou muset obetovat pro moji spokojenost a ochotne hazeni IVM hned po boostu v mistech kde to je opravdu potreba. Jinak zrovna Hyth je misto, kde moje skupinka zvykla na to ze ma linyho klera hraje tak, ze ty rany od Balouna proste nedostane. Nechci tu machrovat ze sem nejak top, ale nechat si plesknout od zasumenyho Balrona vyzaduje notnou davku smuly a nebo neschopnosti.... a nebo ty lenosti za tu mlaticku obcas udelat ten krok stranou ze a o tom to cely bude. Ze nekdo hraje mlaticku stylem nakliknu target a du si udelat kafe, pac klerik dozajista neni linej mi ty ivmka hazet....ve chvily kdy v te vyprave nikdo takovej neni si v klidu mlatim a mam na to dost casu.
Taky se da mlatit s nakliknutym ivm svitkem pokud te to jeste nenapadlo a reagovat stejne rychle jako kdyz stojim vzadu a cumim.
professional mindfucker
Kdo ze sebe ucini zvire, zbavi se bolesti clovecenstvi. - Dr. Johnson

Inkvizitor - Arcikacir
Saurus - Hated recruit
Acarus

Příspěvek od Acarus »

Nkdo nikomu nic nebere :)
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter »

Tady nejde o nějakou rychlost reakce, ale o jednuduchou matiku.

Doheal třeba 30 hp za wara, to je pro mě tak na 2-4 bandy obvykle. Cler mi to doheali za sekundu až dvě ivmkem. Výsledek je, že místo dobandovaní dávno x sekund mlátím a za dung se těch sekund nastřádá tolik, že už je to třeba znát i na čase, po kterej jsme v dungu. Jistě, já nikam nespěchám. Ale vidět clera, co missuje nějakou potvoru zatímco se war bandí, to mi příjde. Mno. Vidím to jinak než ty.

Nechat si plesknout od balíka - to je naprosto irelevantní. Říkám, že obecně - kdykoliv se musí war dohealovávat solo, zatímco cler mlátí, tak je to nedobře využitý čas.

Holt cler je lepší healer, war je lepší dmg. A proto je z mého pohledu vždy lepší, pokud healovaní řeší cler a dmg war - nikoliv zbytečně naopak. Pokud je tam možnost ofc.
Nexios
Uživatelský avatar
Alassea
True frakce
Příspěvky: 338
Registrován: 07 zář 2006 19:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alassea »

ja bych chtel treba robu +10% najiti magickych itemu a +10% vic penizek :mrgreen:
Bozsky NooB [True Order] .....
Lady PRASAK Alassea [Tlupa].... po smrti
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Night Storm »

Alassea píše:ja bych chtel treba robu +10% najiti magickych itemu a +10% vic penizek :mrgreen:
presne :) vzdy sem v RPG hrach jel po skillech a vecech, ktery zvetsovaly tuto sanci na nalezeni mamonu :D
Uživatelský avatar
Mrakoplas
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 699
Registrován: 08 zář 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrakoplas »

Ciste OT : s inkvim za clera sem v dngu vzdy "trpel" protoze opravdu vetsinu dngeonu mlati a ignoruje vice nez 10 hp:)

je to jeho stajl, ja sem s nim chodil rad, ale je to des:p
Omlouvam se za svuj dobry humor...

Pod vlivem Mamonstva
Perseus
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 323
Registrován: 27 zář 2006 11:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Perseus »

Mrakoplas píše:Ciste OT : s inkvim za clera sem v dngu vzdy "trpel" protoze opravdu vetsinu dngeonu mlati a ignoruje vice nez 10 hp:)

je to jeho stajl, ja sem s nim chodil rad, ale je to des:p

Ti co s ním byli víc jak 4 dungy za půl roku si na to zvykli a vůbec jim to nevadí. Teda pokud to nekolidovalo se smrtí bo potom nasere že někdo leží a klerik si v klidu bouchá, ale je to tak. Nemůžu po klerikovi chtít aby jel čistě jen heal char, to by se z toho zbláznil potřebuje si taky občas odfknout a jít si ten dung aby ho bavil a ne aby dělal všem jen poskoka, protože nějaký negramot si neumí hodit bandu/Gh (neber přímo na tvoji osobu, ale obecně).

Tedy ve zkratce: pokud si to může dovolit at si klidně bouchá když chce, ale základní povinnosti jsou pro něj přednější
Uživatelský avatar
Ducky
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 326
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ducky »

Perseus píše:Nemůžu po klerikovi chtít aby jel čistě jen heal char, to by se z toho zbláznil potřebuje si taky občas odfknout a jít si ten dung aby ho bavil a ne aby dělal všem jen poskoka
me bavi boostit a healovat :) mlaceni je o nicom :p
Guildmaster of Templars
Bazinka[Templar] Ziva voda opet ziskana!
Ducky[Templar] Warrior
Mesmeric
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 286
Registrován: 15 říj 2007 13:50

Příspěvek od Mesmeric »

Perseus píše:
Mrakoplas píše:Ciste OT : s inkvim za clera sem v dngu vzdy "trpel" protoze opravdu vetsinu dngeonu mlati a ignoruje vice nez 10 hp:)

je to jeho stajl, ja sem s nim chodil rad, ale je to des:p

Ti co s ním byli víc jak 4 dungy za půl roku si na to zvykli a vůbec jim to nevadí. Teda pokud to nekolidovalo se smrtí bo potom nasere že někdo leží a klerik si v klidu bouchá, ale je to tak. Nemůžu po klerikovi chtít aby jel čistě jen heal char, to by se z toho zbláznil potřebuje si taky občas odfknout a jít si ten dung aby ho bavil a ne aby dělal všem jen poskoka, protože nějaký negramot si neumí hodit bandu/Gh (neber přímo na tvoji osobu, ale obecně).

Tedy ve zkratce: pokud si to může dovolit at si klidně bouchá když chce, ale základní povinnosti jsou pro něj přednější
Pod tohle se klidně podepíšu. Není nic lepšího, než párkrát za dung chytnout to "úžasné" kladivo a jít hodit nějákou tu expolzi, proč by ne? Možná se zdržuje, no a? Proč by každý dung se měl jít přesně podle hodinek a co nejkratší dobu.
Joe
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 247
Registrován: 07 zář 2006 20:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joe »

Mesmeric píše:Proč by každý dung se měl jít přesně podle hodinek a co nejkratší dobu.
Protoze "mamon" !
Joe - hodný craftik, se zlym kladivkem.
Uživatelský avatar
Sederon
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 07 zář 2006 18:52
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sederon »

Za clerdu bucham strasne malo v dungu radsej sa sustredim na heal,bust a pod...ale mate pravdu bolo by dobre robe of healing zmenit bo teraz osobne premna a myslim si ze aj pre viacerych clerikov nema vyuzitie...a to ze spapa ress bandou o 5 band menej :))) to ani nesledujem minu sa bandy vytiahnem packa .bishopka dava magic rezist +5 ? tak to by som spravil asi aj do roby +5 magic rezist...ked uz je ten cleric taky svety ochranca ... nech je viac imuny voci magi
Uživatelský avatar
Inkvizitor Dan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1114
Registrován: 18 říj 2006 05:59
Bydliště: Za tebou ve stinu!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Inkvizitor Dan »

Hunter píše:Tady nejde o nějakou rychlost reakce, ale o jednuduchou matiku.

...... ofc.
Ale jo v zasade mas pravdu, dobre to vystihl Perseus. Lehci a stredni dungu si boucham, pac mist kde si to opravdu nemuzu dovolit je tam malo a vyprava tech 10 min navic obetuje abych se vyblbnul a pak kdyz vytahnu Desp a pod. tak delal ochotne stroj na buffy a ivm. Nechme toho sme tezce OT a ty to vidis z pohledu wara co ho nebavi si hazet bandy se 60 healem a ja z pohledu klerika co si chce obcas pouzit jinej skill nez magery. Kdyztak PM...

PS: Ale co nejaky mlaceni o tom se da diskutovat, ale takovy kradeni, to je vec o kterou jsem zcela ochuzen za klera, pac krast to pri tomhle nastaveni v dungu je naprosto nemozny.
professional mindfucker
Kdo ze sebe ucini zvire, zbavi se bolesti clovecenstvi. - Dr. Johnson

Inkvizitor - Arcikacir
Saurus - Hated recruit
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Night Storm »

tak to kradeni je spis nastaveny na obtiz nez ze by sis u toho uzil jako nejakou ultra zabavu
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

Inkvizitor Dan píše:
PS: Ale co nejaky mlaceni o tom se da diskutovat, ale takovy kradeni, to je vec o kterou jsem zcela ochuzen za klera, pac krast to pri tomhle nastaveni v dungu je naprosto nemozny.
ja uz udelal skil za klera tusim 13 lidi si hold musi chvili pockat :P

a kang ma za klera neco pres 50
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Inkvizitor Dan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1114
Registrován: 18 říj 2006 05:59
Bydliště: Za tebou ve stinu!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Inkvizitor Dan »

Jaj to sem zkousel jednou v middle dungu a vazne hruza, pominu-li boostovani monster kvuli nizkymu skillu, tak stejne hruza. Neslo se dostat k nicemu lepsimu aniz bych mezitim potreboval delat neco dulezitejsiho.
professional mindfucker
Kdo ze sebe ucini zvire, zbavi se bolesti clovecenstvi. - Dr. Johnson

Inkvizitor - Arcikacir
Saurus - Hated recruit
Odpovědět