Pár dotazů a nějaké přípomínky

Vaše nápady a návrhy
Brejechcenko
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 56
Registrován: 08 zář 2006 06:50
Bydliště: At the brain
Kontaktovat uživatele:

Pár dotazů a nějaké přípomínky

Příspěvek od Brejechcenko »

Zajímalo by mě proč vůbec byly zrušené nb doly?

A zda-li je normální zabítí dvou modráků modrými hráči s následným vylocením na hb v britu?

Právě od dob co je zrušené vykopávání charů, zaznamenávám větší možnost narazit na prasáka... Nějaké protiopatření již jsou, ale i přesto se s tím potýkám...
Nebo příliv kopií jmen... Nedávno jsem potkal ve světě hráče který měl totožný nick, s nickem používaný Gm-kem...

"hajlování"... zabíjení jezdítek na turnaji, apod,... mi taky nepřijde normální


Myslím si, že by se měly zvýšit tresty za prasení, popř. těmhle hráčům vzít možnost hrát na dp...
Maverick
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 05 úno 2009 17:42

Příspěvek od Maverick »

Toto je bohuzel v lidech, hraji si na neco co ve skutecnosti nemohou byt. Je to opravdu smutne.
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny Matovic »

imho zrusenie nb dolu s tim podla mna nema co robit.Iba vdaka tomu dnes vdacime za to ze na DP uz konecne po roku ticha stretnes aj nb hraca a nie jedneho.
To ze su niektory ludia poprepinany tu bolo stale, len si asi mal stastie a nedostaval si sa s nimy tak casto do styku.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucky »

Nb dul nic neresil, dostal si acc vecer pustil makro a sel klidne spat, rano si sel do britu a moch sis delat cos chtel.
Ano za takovehle prohresky bych taky trestal prisneji a to o dost.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wallace »

tak mz ho e treba sjeli v gz s ice vecma, prisel nb a zlotil me a dal to do banky nez ho gard zabil, napsal page a myslis ze se neco resilo? nic a svet slape dal
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Night Storm »

rozhodne kdyz modrak zabije modraka a nebo da nekdo HK nemel by tu mit pravo dale hrat to je velice kvalitni a promysleny nazor...

uz si dohral DiabloII? ze prej tam hk, rk ani fully nikdo nedava
Brejechcenko
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 56
Registrován: 08 zář 2006 06:50
Bydliště: At the brain
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brejechcenko »

Night Storm píše:rozhodne kdyz modrak zabije modraka a nebo da nekdo HK nemel by tu mit pravo dale hrat to je velice kvalitni a promysleny nazor...
takhle jsem to vůbec nemyslel... jde tu o princip, hráč který zaprasí, dostane prudiče a za 3 dny vesele hraje dál... to mi přijde moc slabý trest.. chlastáš měsíc, je ti zle jen jeden den, tudíž příště chlastat zas... z trestu by mělo jít ponaučení..

/e: dneska mi sdělily že na základě prasení na hb přestaly hrát dva hráči...
cca před 14 dny přestal hrát další kamarád kvůli dvojnásobnému killu v cechu a vylocení...
jednoduše se mi nelíbí, že tu hráči s pochybnou úrovní vesele hrajou dál, zatímco hráči kteří hráli pro sebe i pro ostatní, skrze to odešli...

/e2:
Night Storm píše:jako pises jak kdyby si vcera zacal hrat mmorpg... pochop ze to je normalni a bude to tak vzdy.
tak vždycky se tu někdo takový našel... to beru jako normální, ale v poslední době je toho moc, co se ke mě dostává...
všechno má svojí hranici a normální je umřít v klidu
Naposledy upravil(a) Brejechcenko dne 09 úno 2010 21:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Night Storm »

jako pises jak kdyby si vcera zacal hrat mmorpg... pochop ze to je normalni a bude to tak vzdy.

edit na tvuj edit: klasickej vyber.. kdo na to nema at nehraje.

edit: jo kapr to presne vystihl ... dva posty dolu
Naposledy upravil(a) Night Storm dne 09 úno 2010 21:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rampa McKvak »

Neni se cemu divit, ze se mnoho hracu chova, tak jak se chova.

Jednoho dne jsem narazil kdesi na tomto foru na cloveka, ktery skalopevne tvrdil, ze to, co neni vyslovne zakazano, je povoleno.

Tim chci jen rict, ze z lidi se naprosto vytraci moralni a eticke hodnoty a s tim spojene zabrany. Tedy - aby hraci prestali prasit, museli by jste vytvorit pravidla o 12547 A4kach, kde by byl popsan i ten posledni prd, co muzes a nemuzes.
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

Rampa McKvak píše:Neni se cemu divit, ze se mnoho hracu chova, tak jak se chova.

Jednoho dne jsem narazil kdesi na tomto foru na cloveka, ktery skalopevne tvrdil, ze to, co neni vyslovne zakazano, je povoleno.

Tim chci jen rict, ze z lidi se naprosto vytraci moralni a eticke hodnoty a s tim spojene zabrany. Tedy - aby hraci prestali prasit, museli by jste vytvorit pravidla o 12547 A4kach, kde by byl popsan i ten posledni prd, co muzes a nemuzes.
a ja myslel ze od toho je hra abych si moh delat co chcu ...
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rampa McKvak »

King píše:
Rampa McKvak píše:Neni se cemu divit, ze se mnoho hracu chova, tak jak se chova.

Jednoho dne jsem narazil kdesi na tomto foru na cloveka, ktery skalopevne tvrdil, ze to, co neni vyslovne zakazano, je povoleno.

Tim chci jen rict, ze z lidi se naprosto vytraci moralni a eticke hodnoty a s tim spojene zabrany. Tedy - aby hraci prestali prasit, museli by jste vytvorit pravidla o 12547 A4kach, kde by byl popsan i ten posledni prd, co muzes a nemuzes.
a ja myslel ze od toho je hra abych si moh delat co chcu ...
Tomu se rika anarchie, nikoli hra;)
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

Rampa McKvak píše:
King píše:
Rampa McKvak píše:Neni se cemu divit, ze se mnoho hracu chova, tak jak se chova.

Jednoho dne jsem narazil kdesi na tomto foru na cloveka, ktery skalopevne tvrdil, ze to, co neni vyslovne zakazano, je povoleno.

Tim chci jen rict, ze z lidi se naprosto vytraci moralni a eticke hodnoty a s tim spojene zabrany. Tedy - aby hraci prestali prasit, museli by jste vytvorit pravidla o 12547 A4kach, kde by byl popsan i ten posledni prd, co muzes a nemuzes.
a ja myslel ze od toho je hra abych si moh delat co chcu ...
Tomu se rika anarchie, nikoli hra;)
a treba si chcu hrat na anarchii :(
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rampa McKvak »

King píše:
Rampa McKvak píše:
King píše: a ja myslel ze od toho je hra abych si moh delat co chcu ...
Tomu se rika anarchie, nikoli hra;)
a treba si chcu hrat na anarchii :(
Tak to jedine :D Ale jako spravny anarchista, by jsi nemel vlastne pouzivat vubec kompa, net, elektrinu. KDyz Te chytne slepak, ne ze Te napadne jit do spitalu. Nebo kdyz Ti zacne horet dum, ne abys volal hasice a podporoval tak system. True anarchy for life 8)
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

Rampa McKvak píše:
King píše:
Rampa McKvak píše: Tomu se rika anarchie, nikoli hra;)
a treba si chcu hrat na anarchii :(
Tak to jedine :D Ale jako spravny anarchista, by jsi nemel vlastne pouzivat vubec kompa, net, elektrinu. KDyz Te chytne slepak, ne ze Te napadne jit do spitalu. Nebo kdyz Ti zacne horet dum, ne abys volal hasice a podporoval tak system. True anarchy for life 8)
ale ja si na neho chcu hrat ve hre ne v realnem svete
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Night Storm »

porad nespojuj hru a zivot

prave ze ve hre si chci uzit byt prase kdyz nemuzu behat po venku a zabijet lidi.. ve virtualni hre to delat muzu... a to ty lidi bavi.
Naposledy upravil(a) Night Storm dne 09 úno 2010 21:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rampa McKvak »

King píše:
Rampa McKvak píše:
King píše: a treba si chcu hrat na anarchii :(
Tak to jedine :D Ale jako spravny anarchista, by jsi nemel vlastne pouzivat vubec kompa, net, elektrinu. KDyz Te chytne slepak, ne ze Te napadne jit do spitalu. Nebo kdyz Ti zacne horet dum, ne abys volal hasice a podporoval tak system. True anarchy for life 8)
ale ja si na neho chcu hrat ve hre ne v realnem svete
Ve sve syrove podstate to vyjde uplne na stejno. Stejne driv nebo pozdeji dostanes po cuni od fizlu, nebo ban od GMek:)
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Night Storm »

Rampa McKvak píše:nebo ban od GMek:)
no a sme u toho :) zmenim ip a jedu dal.
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rampa McKvak »

Night Storm píše:porad nespojuj hru a zivot

prave ze ve hre si chci uzit byt prase kdyz nemuzu behat po venku a zabijet lidi.. ve virtualni hre to delat muzu... a to ty lidi bavi.
A napadlo Te nekdy, ze: ve hre si chci uzit byt prase = kazim zabavu jinym? Ale to uz jsme zase zpatky u dnesni reality - sobec vedle sobce aka ja ja ja jenom ja 8)

edit: taky si rad zahraju na toho zleho - dam priklad z nynejska - hraju Mass Effect 2 na renegata. Jenze tam svymi ciny ovlivnuju jen svou hru a vyvoj me hry. Ne nekoho, kdo o to ani za mak nestoji:)
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

Rampa McKvak píše:
Night Storm píše:porad nespojuj hru a zivot

prave ze ve hre si chci uzit byt prase kdyz nemuzu behat po venku a zabijet lidi.. ve virtualni hre to delat muzu... a to ty lidi bavi.
A napadlo Te nekdy, ze: ve hre si chci uzit byt prase = kazim zabavu jinym? Ale to uz jsme zase zpatky u dnesni reality - sobec vedle sobce aka ja ja ja jenom ja 8)

edit: taky si rad zahraju na toho zleho - dam priklad z nynejska - hraju Mass Effect 2 na renegata. Jenze tam svymi ciny ovlivnuju jen svou hru a vyvoj me hry. Ne nekoho, kdo o to ani za mak nestoji:)
tak ale bohuzel kdyz nezvladnes praseni ktere je z vetsi miry vetsinou z vlastni chyby pojeli v gz zabiti v cechu .. se ti nemuze stat kdyz u te hry si a reagujes tak mas dve moznosti vyplakat se tady na foru jak to delam ja nebo proste odejit a prestat hrat ...
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Night Storm »

asi tak.. me se stalo milionkrat ze afk kopnu do cove.. (a to jak v invulu tak i v bloodu s +5 zbrani... vzdycky full) a zakladam snad topici na foru? NE.

proste to tak beru je to tak hele priste jim to zase oplatis.
Odpovědět